Andrzej O. przeciwko CBŚP. Nie stawił się świadek

Czytaj dalej
Bogumiła Rzeczkowska

Andrzej O. przeciwko CBŚP. Nie stawił się świadek

Bogumiła Rzeczkowska

Wczorajsza sprawa wytoczona Skarbowi Państwa przez Andrzeja O. spełzła na niczym. Nie stawił się świadek Rafał O., były szef słupskiego Centralnego Biura Śledczego Policji

Przed Sądem Okręgowym w Słupsku w procesie odszkodowawczym, w którym wnioskodawcą jest słupski przedsiębiorca Andrzej O., nastąpiła przerwa. Nie stawił się świadek Rafał O., były szef słupskiej jednostki Centralnego Biura Śledczego Policji, którego sąd zamierzał przesłuchać. Na sali zabrakło też głównego zainteresowanego - Andrzeja O. Reprezentował go pełnomocnik.

Pozostało jeszcze 84% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Bogumiła Rzeczkowska

Dziennikarstwo jest moją pasją i sposobem na życie. Od wielu lat relacjonuję procesy sądowe i piszę o sprawach kryminalnych. Zaglądam też do usteckiego ratusza, by sprawdzić, co ważnego dzieje się w moim mieście. Jednak najbardziej lubię podróże w czasie, a moją ulubioną stacyjką jest Powojenna Ustka. Piszę o pierwszych ustczanach, o radosnych wydarzeniach, które tu się rozegrały, ale i o zapomnianych dramatach. Jestem wielbicielką starych fotografii, archiwaliów i oczywiście bibliotek cyfrowych, które przywracają pamięć i pozwalają, by przetrwała w następnych pokoleniach.          

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.