Apartamenty Podklasztorna

Czytaj dalej
Artykuł sponsorowany

Apartamenty Podklasztorna

Artykuł sponsorowany

NOWOCZESNY 2 PIĘTROWY BUDYNEK POŁOZONY BLISKO REZERWATU KARCZOWKA I OGRODU BOTANICZNEGO

INWESTYCJA APARTAMENTY PODKLASZTORNA  powstała dla tych którzy cenią sobie wygodę, komfort, a przede wszystkim dobrodziejstwo jakie dalej bliskość natury
Inwestycja usytuowana w jednym z najbardziej pożądanych osiedli Kielc (osiedle Podkarczówka)  składać się będzie z jednego budynku podzielonego na 4 segmenty po 13 mieszkań oraz garażu podziemnego wbudowanego w kondygnacją podziemną.
APARTAMENTY PODKLASZTORNA to przedsięwzięcie jednoetapowe, w ramach którego powstaną około 52 lokale o metrażach od 45 do 90 mkw.
Oddanie kluczy Nabywcą to III kwartał 2020.
 
Rozwiązanie klatki schodowej z windą umożliwia dogodne połączenie wszystkich kondygnacji budynku, od wejścia głównego do poziomu wejścia gospodarczego i podjazdu oraz na poziom dachu, zagospodarowanego w formie TARASU REKREACYJNEGO. Pomimo faktu, iż budynek jest tylko 2 piętrowy w każdym z segmentów zamontowana zostanie winda.
W trosce o komfort i bezpieczeństwo mieszkańców, teren APARTAMENTÓW PODKLASZTORNA będzie oświetlony, ogrodzony i wyposażony w kontrolę dostępu. Wjazd na teren inwestycji i do garażu podziemnego odbywać się będzie przez sterowaną elektronicznie bramę.
 

Biuro sprzedaży ul. Sienkiewicza 43/6
25-005 Kielce
Biuro czynne: 9:00 – 16:00Dla Państwa wygody proponujemy przed odwiedzeniem naszego biura wcześniejsze umówienie się na spotkanie telefonicznie.
Mając na uwadze, iż Państwa czas jest cenny możliwe jest ustalenie indywidualnych godzin spotkania dostosowanych do Państwa potrzeb i możliwości, czyli poza godzinami pracy naszego biura, a dogodnych dla naszych Klientów.
Kontakt telefoniczny: 513-744-037
e-mail: [email protected]
e-mail: [email protected]

Apartamenty Podklasztorna
Artykuł sponsorowany

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.