Architektura jest dla nas zawodem rodzinnym i pokoleniowym

Czytaj dalej
Materiał informacyjny

Architektura jest dla nas zawodem rodzinnym i pokoleniowym

Materiał informacyjny

Pracownia Projektowa
Architektoniczno-Budowlana
M. i A. Głowackich

*

Nasza pracownia obchodziła w tym roku 30-lecie swojego istnienia, działa nieprzerwanie od 1991 r. i z powodzeniem jest prowadzona przez jej założycieli do dnia dzisiejszego.

Założycielami pracowni są arch. Andrzej Głowacki i arch. Maria Głowacka.

Architektura jest dla nas zawodem rodzinnym i pokoleniowym. Od początku istnienia pracownia zrealizowała wiele projektów na terenie całego kraju. Ranga naszych stałych Inwestorów i Klientów świadczy o poziomie naszych kompetencji. Zespół projektowy Architektów i Inżynierów gwarantuje naszym Inwestorom profesjonalny przebieg procesu inwestycyjnego oraz wspomaga ich na każdym etapie jego realizacji. Wiedza, doświadczenie i kapitał naszego biura stanowi idealny warsztat dla realizacji powierzonych nam zadań projektowych.

Indywidualna konfiguracja zespołu dla każdego zadania projektowego i inwestycyjnego oraz dobór specjalistów, konsultantów i projektantów branżowych zapewnia naszym Inwestorom profesjonalną obsługę Inwestycji. Ideą naszej pracy jest współdziałanie doświadczonych Architektów o wieloletnim dorobku zawodowym z młodymi projektantami i pomysłodawcami

Realizujemy projekty obiektów użyteczności publicznej - muzea, obiekty sportowe, obiekty służby zdrowia i opieki społecznej, obiekty sakralne, obiekty administracyjne oraz projekty obiektów mieszkaniowych wielorodzinnych i jednorodzinnych.

Pracownia Projektowa
Architektoniczno-Budowlana
Marii i Andrzeja Głowackich

ul. Śniadeckich 30
25-366-Kielce

/41/ 362 95 40

[email protected]

Tu podaj tekst alternatywny

Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.