Audi Q7 w stodole: policjanci zlikwidowali „dziuplę” samochodową WIDEO

Czytaj dalej
Patryk Drabek

Audi Q7 w stodole: policjanci zlikwidowali „dziuplę” samochodową WIDEO

Patryk Drabek

Współpraca gliwickich i katowickich policjantów doprowadziła do zlikwidowania „dziupli” samochodowej w miejscowości Wielowieś. Złodziej rozkręcał skradzione audi Q7 w... stodole.

Do policyjnej akcji doszło 25 maja wieczorem. To właśnie wtedy policjanci z Wydziału ds. Przestępczości Samochodowej Komendy Miejskiej Policji w Katowicach i funkcjonariusze z Wydziału ds. Zwalczania Przestępczości Przeciwko Mieniu KMP w Gliwicach weszli na teren posesji w miejscowości Wielowieś. Od dłuższego czasu nikt tam nie mieszkał, tymczasem w zlokalizowanej tam stodole mężczyzna... rozkręcał skradzione audi Q7.

Funkcjonariusze zatrzymali go na gorącym uczynku. Znaleziono także urządzenia i narzędzia, z których złodzieje korzystają podczas kradzieży pojazdów.

Zatrzymano 45-letniego mężczyznę bez stałego zameldowania, notowanego i karanego w przeszłości za udział w przestępczości samochodowej oraz jego wspólników: 26-letniego mieszkańca Wielowsi i 28-letniego zabrzanina.

45-latkowi przedstawiono zarzut kradzieży czterech luksusowych aut o wartości prawie 600 tys. zł. Na wniosek policji i prokuratury Sąd Rejonowy w Gliwicach zastosował wobec złodzieja tymczasowy areszt.

Jego koledzy usłyszeli zarzuty uczestnictwa w procederze i decyzją prokuratora zostali objęci dozorami oraz poręczeniami majątkowymi.

- Sprawa jest rozwojowa - podkreślają stróże prawa.

ZOBACZ WIDEO:

Obserwuj autora na Twitterze

MASZ CIEKAWĄ INFORMACJĘ, ZROBIŁEŚ ZDJĘCIE ALBO WIDEO?
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego?
PRZEŚLIJ WIADOMOŚĆ NA [email protected]
DZ24 WIADOMOŚCI CZYTELNIKÓW I INTERNAUTÓW

Patryk Drabek

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.