Jakub Roszkowski

Basen w Białogardzie już otwarty. Atrakcji jest sporo

Do wody pierwsi wskoczyli samorządowcy: od lewej radny wojewódzki Jerzy Kotlęga, burmistrz Białogardu Krzysztof Bagiński, sekretarz powiatu Zbigniew Do wody pierwsi wskoczyli samorządowcy: od lewej radny wojewódzki Jerzy Kotlęga, burmistrz Białogardu Krzysztof Bagiński, sekretarz powiatu Zbigniew Raczewski oraz Jacek Słowiński, prezes BOSiR. Mieszkańcy popływali dzień później
Jakub Roszkowski

W piątek bilety były jeszcze za pół ceny, od soboty godzina kąpieli kosztuje 12-14 zł

Budowa trwała dwa lata, kosztowała 20 milionów złotych, w czwartek obiekt „zaliczyli” samorządowcy, a w piątek pierwsi klienci.

- Od początku trzymałam kciuki, by ten basen udało się szybko wybudować - mówiła nam Beata Makowska, pierwsza klientka, która w piątek zapłaciła za wstęp. Przyszła z całą rodziną, ale to ona dostała od ratowników prezent: profesjonalne okularki do pływania. Dzień wcześniej, w czwartek, na nowym basenie jego otwarcie fetowali samorządowcy, urzędnicy i wykonawcy. - A przypomnę, że nasz basen wybudowało konsorcjum naszych, lokalnych firm: Matexim i Instalbud - podkreślił Krzysztof Bagiński, burmistrz Biało-gardu. Wskoczył do wody, przepłynął stylem klasycznym dwie długości basenu wyczynowego i za chwilę był już znowu w garniturze.

Jakub Roszkowski

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.gp24.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Polska Press Sp. z o.o.