Bogumiła Rzeczkowska

Bestie na długo pozostaną za kratami i zapłacą ofierze

Bestie na długo pozostaną za kratami i zapłacą ofierze
Bogumiła Rzeczkowska

Sąd Apelacyjny w Szczecinie utrzymał wyrok wobec trzech mężczyzn, którzy katowali i zmuszali do czynności seksualnych swojego kolegę. Sprawcy dostali wysokie kary bezwzględnego więzienia.

Sprawa dotyczy mieszkańców Słupska i okolic. Stąd pochodzą sprawcy i ich ofiara. Jednak do dramatycznych wydarzeń doszło w Koszalinie. Tam prowadzono śledztwo. Tam toczył się też proces przed sądem okręgowym. Teraz Sąd Apelacyjny w Szczecinie po rozprawie odwoławczej ogłosił prawomocny wyrok, utrzymując wobec sprawców kary, jakie zapadły w Koszalinie.

Pozostało jeszcze 85% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Bogumiła Rzeczkowska

Dziennikarstwo jest moją pasją i sposobem na życie. Od wielu lat relacjonuję procesy sądowe i piszę o sprawach kryminalnych. Zaglądam też do usteckiego ratusza, by sprawdzić, co ważnego dzieje się w moim mieście. Jednak najbardziej lubię podróże w czasie, a moją ulubioną stacyjką jest Powojenna Ustka. Piszę o pierwszych ustczanach, o radosnych wydarzeniach, które tu się rozegrały, ale i o zapomnianych dramatach. Jestem wielbicielką starych fotografii, archiwaliów i oczywiście bibliotek cyfrowych, które przywracają pamięć i pozwalają, by przetrwała w następnych pokoleniach.          

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.