Chcemy całej S6 przez Pomorze

Czytaj dalej
Alek Radomski

Chcemy całej S6 przez Pomorze

Alek Radomski

Co raz więcej osób, czytelników i instytucji wspiera nas w walce na rzecz budowy ekspresowej drogi od Trójmiasta do Goleniowa.

- Przyłączam się do tej akcji - mówi Zbigniew Wiczkowski, szef Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Słupsku. - Już raz ją poparłem i robię to raz jeszcze, ponieważ trzeba - zaznacza.

Nasze starania o dokończenie budowy „szóstki” w wywalczonym dwa lata temu kształcie trwają. W piątek z apelem na naszych łamach do mieszkańców, samorządowców i przedsiębiorców zwrócił się Marek Biernacki, wiceprezydent Słupska. - To jest bardzo ważna sprawa dla naszej przyszłości, rozwoju regionu i po to, aby nasze dzieci zostały w regionie. Dlatego zachęcam do uczestniczenia w akcji, którą prowadzi „Głos Pomorza”.

Przypomnijmy: uważamy, że jakiekolwiek uszczuplenie kluczowej dla przyszłości tej części kraju inwestycji mija się z jej najważniejszym celem. Pomysł łatwej i szybkiej komunikacji do Trójmiasta, a szerzej na linii A1 - Goleniów zostaje w ten sposób wypaczony. Idea zrównoważonego rozwoju zostaje zakopana, a wykluczenie transportowe staje się faktem. Podpis pod petycją można składać w redakcji „Głosu Dziennika Pomorza” w Słupsku przy ul. Henryka Pobożnego 19. Czytelnicy, przedsiębiorcy i instytucje, którzy chcą nas wesprzeć, również w redakcji mogą odebrać gotowe do wypełnienia listy poparcia.

Alek Radomski

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.