Chcemy całej S6 przez Pomorze

Czytaj dalej
Alek Radomski

Chcemy całej S6 przez Pomorze

Alek Radomski

Co raz więcej osób, czytelników i instytucji wspiera nas w walce na rzecz budowy ekspresowej drogi od Trójmiasta do Goleniowa.

- Przyłączam się do tej akcji - mówi Zbigniew Wiczkowski, szef Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Słupsku. - Już raz ją poparłem i robię to raz jeszcze, ponieważ trzeba - zaznacza.

Nasze starania o dokończenie budowy „szóstki” w wywalczonym dwa lata temu kształcie trwają. W piątek z apelem na naszych łamach do mieszkańców, samorządowców i przedsiębiorców zwrócił się Marek Biernacki, wiceprezydent Słupska. - To jest bardzo ważna sprawa dla naszej przyszłości, rozwoju regionu i po to, aby nasze dzieci zostały w regionie. Dlatego zachęcam do uczestniczenia w akcji, którą prowadzi „Głos Pomorza”.

Przypomnijmy: uważamy, że jakiekolwiek uszczuplenie kluczowej dla przyszłości tej części kraju inwestycji mija się z jej najważniejszym celem. Pomysł łatwej i szybkiej komunikacji do Trójmiasta, a szerzej na linii A1 - Goleniów zostaje w ten sposób wypaczony. Idea zrównoważonego rozwoju zostaje zakopana, a wykluczenie transportowe staje się faktem. Podpis pod petycją można składać w redakcji „Głosu Dziennika Pomorza” w Słupsku przy ul. Henryka Pobożnego 19. Czytelnicy, przedsiębiorcy i instytucje, którzy chcą nas wesprzeć, również w redakcji mogą odebrać gotowe do wypełnienia listy poparcia.

Alek Radomski

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.