Zbigniew Marecki

Czekała na miejski autobus, a on pojechał inną trasą

Według naszej czytelniczki ze Słupska, kierowca autobusu linii nr 1 w niedzielę wieczorem zmienił trasę przejazdu Fot. Fot. Krzysztof Piotrkowski Według naszej czytelniczki ze Słupska, kierowca autobusu linii nr 1 w niedzielę wieczorem zmienił trasę przejazdu
Zbigniew Marecki

Słupszczanka Barbara Dąbrowska po kilkunastu godzinach pracy postanowiła wrócić do domu jedynką MZK, ale kierowca zmienił trasę i ominął przystanek, przy którym stała. Zdenerwowana kobieta ścigała autobus taksówką, ale kierowca wcale jej nie przeprosił.

Do opisanego zdarzenia doszło w minioną niedzielę. Około godz. 20.26 pani Barbara czekała na miejski autobus na przystanku naprzeciwko Netto przy ul. Sobieskiego. Według rozkładu o tej porze miał tam przyjechać autobus MZK linii nr 1.

- Kierowca autobusu jednak wjechał w ulicę Banacha. Najpierw myślałam, że pojechał tam, aby zawrócić, ale tego nie zrobił.

Pozostało jeszcze 82% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Zbigniew Marecki

Jestem dziennikarzem "Głosu Pomorza". Mieszkam w Słupsku. Zajmuję się codziennymi sprawami mieszkańców Słupska i regionu słupskiego. Interesują mnie ludzie, życie społeczne i polityczne, gospodarka, samorząd i historia regionalna.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.