Bogumiła Rzeczkowska

Cztery ofiary śmiertelne w Dębinie. Sąd uniewinnił oskarżoną z powodu wątpliwości

Minęło niemalże dziewięć lat od tragedii. Tym razem oskarżona została uniewinniona. Na ogłoszeniu wyroku był obecny tylko mecenas Leon Kasperski, pełnomocnik Minęło niemalże dziewięć lat od tragedii. Tym razem oskarżona została uniewinniona. Na ogłoszeniu wyroku był obecny tylko mecenas Leon Kasperski, pełnomocnik rodziny ofiar
Bogumiła Rzeczkowska

Wczoraj Sąd Rejonowy w Słupsku uniewinnił Jolantę S., oskarżoną o spowodowanie wypadku drogowego, w którym zginęły cztery osoby. Zaważyły wątpliwości, których nie da się już usunąć. Od tragedii na drodze koło Dębiny minęło prawie dziewięć lat.

Według prokuratury, 31 lipca 2009 roku na drodze z Dębiny do Bałamątka 56-letnia obecnie Jolanta S., mieszkanka Zielonej Góry, kierowała kabrioletem peugeot 307. Auto spadło na pobocze. Kierująca, wracając na jezdnię, nagle wjechała na lewy pas i samochód zderzył się z prawidłowo jadącym oplem corsą. W tym aucie nie przeżył nikt - 63-letni kierowca Kazimierz O., jego 30-letnia córka Magdalena, roczna wnuczka Onell i 45-letni znajomy Waldemar S.

Pozostało jeszcze 80% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Bogumiła Rzeczkowska

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.