DOM-BUD UL. GLOGERA

Czytaj dalej
Materiał informacyjny DOM-BUD

DOM-BUD UL. GLOGERA

Materiał informacyjny DOM-BUD

Inwestycja przy ul. Glogera to idealne połączenie sielskiego klimatu obrzeży Krakowa z codzienną wygodą miejskiego życia. Nasz nowy projekt zlokalizowany w malowniczej części Prądnika Białego to kameralne, czteropiętrowe budynki o prostej a zarazem nowoczesnej bryle utrzymanej w kolorystyce inspirowanej twórczością Pieta Mondriana.

W naszej nowej inwestycji proponujemy Państwu szeroki wachlarz mieszkań o powierzchni od 32 m2 do 93 m2 co sprawi, że każdy znajdzie coś dla siebie.

W dbałości o komfort klientów do mieszkań położonych na parterach oraz na ostatniej, piątej kondygnacji zaprojektowano tarasy, a na pozostałych kondygnacjach balkony. W podziemiu znajdować się będą zamykane indywidualne boksy garażowe, komórki lokatorskie oraz wózkownie i rowerownie.

Spokojna dzielnica gwarantuje doskonałe warunki zarówno dla przydomowego relaksu, jak i sportowych aktywności na świeżym powietrzu. Znajdujący się w pobliżu Ojcowski Park Narodowy leżący w obrębie Doliny Prądnickiej to rozległe tereny zielone doskonałe na weekendowe wycieczki rowerowe czy spacery.

Oprócz bliskości z naturą dodatkowym atutem jest sąsiedztwo z licznymi sklepami ( Lidl, Biedronka, Pepco),restauracjami, aptekami oraz siłownią.

Rozpoczęta budowa linii tramwajowej Górka Narodowa Wschód – Krowodrza Górka zagwarantuje szybki i bezproblemowy transport do Centrum miasta (realizacja do 2023 roku).

DOM-BUD UL. GLOGERA
DOM-BUD UL. GLOGERA

Status inwestycji:
BYDYNEK D – termin realizacji: lipiec 2022
BUDYNEK E - termin realizacji: lipiec 2022

Nazwa inwestora:
Dom-Bud M. Szaflarski Sp. Jawna

Kontakt:
Tel: 12 422 80 59
Tel: 12 421 99 38

E-mail: [email protected]

Strona inwestycji:
https://dom-bud.pl

Strona dewelopera:
https://dom-bud.pl/Inwestycje/ul-glogera/

Materiał informacyjny DOM-BUD

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.