DOM-BUD UL. REDUTA

Czytaj dalej
Materiał informacyjny

DOM-BUD UL. REDUTA

Materiał informacyjny

Inwestycja realizowana przy ul. Reduta przez firmę Dom-Bud to kontynuacja dobrej tradycji budowania w rejonie ulicy Franciszka Bohomolca już od 2005. Jedną z wielu zalet inwestycji jest jej bezpośredni ‘’sąsiad’’ – Park Reduta, który liczy ponad 8 hektarów powierzchni, na której każdy znajdzie coś dla siebie.

Atutem jest bliskość galerii handlowej Serenada, kompleksu Multikina, jedynego w Krakowie Aquaparku, wielkich biurowców jak Buma, Capgemini, Alma Tower. Dla najmłodszych są szkoły i przedszkola.

Sprawny dojazd do centrum ułatwia pętla tramwajowa i pętla autobusowa w Mistrzejowicach, dodatkowo w pobliżu budynków znajduje się przystanek autobusowy.

Obecnie realizowany jest ostatni etap inwestycji składający się w sumie z czterech 6-cio piętrowych budynków z garażami podziemnymi. Mieszkania znajdujące się w ofercie cechują się zróżnicowanym metrażem od 30m2 do 89m2. Dodatkowo do każdego z nich został zaprojektowany balkon bądź taras.

Wysoki standard wykończenia, dobra lokalizacja oraz przyjazny klimat to cechy, dla których warto kupić mieszkanie w tej inwestycji.

Status inwestycji:
Budynek H - maj 2021
Budynek I - maj 2021
Budynek F - wrzesień 2021
Budynek G - wrzesień 2021

Kontakt:
Tel: 12 421 99 38
Tel: 12 422 80 59

E-mail: [email protected]

Strona inwestycji: https://dom-bud.pl/Inwestycje/reduta/
Strona dewelopera: https://dom-bud.pl

Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.