Materiał informacyjny

DOM-BUD UL. UŁANÓW

DOM-BUD UL. UŁANÓW
Materiał informacyjny

Inwestycja przy ul. Ułanów to wyjątkowe miejsce dla każdego, kto poszukuje wysokiego standardu życia, gdzie przestrzeń i natura będą szły w parze z bliskością do centrum Krakowa.

Sprawny dostęp do centrum Krakowa zapewni szeroko rozbudowana sieć połączeń autobusowych znajdujących się przy Rondzie Młyńskim oraz linie tramwajowe zlokalizowane przy al. Jana Pawła II.

Przedstawiona inwestycja to trzypiętrowy budynek mieszkalny składający się z dwóch połączonych ze sobą segmentów składających się z trzech klatek, gdzie każda z nich wyposażona jest w windę. W ofercie znajdują się mieszkania o bogato zróżnicowanym metrażu 26 m2 – 79 m2. Inwestycja cechuje się znacznymi przeszkleniami dzięki czemu mieszkania są doskonale doświetlone. Do każdego z nich dodatkowo zaprojektowano przestronny balkon. Apartamenty znajdujące się na najwyższym piętrze zostały powiększone o antresole. Takie rozwiązanie pozwala na uzyskanie dodatkowej powierzchni użytkowej oraz nowoczesnego wyglądu pomieszczeń.

Aby zapewnić odpowiednią ilość miejsc parkingowych w budynkach zaprojektowano dwie kondygnacje podziemne z indywidualnymi boksami garażowymi oraz komórkami lokatorskimi.

Status inwestycji:
Realizacja - listopad 2020

Adres:
Ul. Ułanów

Kontakt:
Tel: 12 421 99 38
Tel: 12 422 80 59

E-mail: [email protected]
Strona inwestycji: https://dom-bud.pl/Inwestycje/ul-ulanow/
Strona dewelopera: https://dom-bud.pl

Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.