DOMOSFERA

Czytaj dalej
Materiał informacyjny

DOMOSFERA

Materiał informacyjny

DOMOSFERA otwiera przed Tobą nowe możliwości. Znajdziesz tutaj wszystko czego potrzebujesz na dobry start każdego dnia. Oferta etapu I została wyprzedana, ale w niedalekiej przyszłości dostępna będzie oferta etapu II.

LOKALIZACJA

Stąd wszędzie masz blisko – w zasadzie tylko jeden krok. Nie martwisz się korkami na przedmieściach, gdyż mieszkasz w doskonale skomunikowanej i zorganizowanej części miasta, u zbiegu ulic Kniaźnina i Bohomolca.

ORGANIZACJA

Brak czasu i ciągłe zabieganie. Znasz to? A kto nie zna. Oszczędź czas i wybierz DOMOSFERĘ. Zrób codzienne zakupy tuż obok domu, bez tracenia czasu i nerwów na dojazd. W zaledwie kilka minut piechotą znajdziesz się w Centrum Handlowym Serenada i Krokus, a w parę chwil odprowadzisz dzieci do szkoły i przedszkola.

ATRAKCJA

Tu wszystko jest. Kino – proszę bardzo, w kilka minut pieszo znajdziesz się w Multikinie. Wyjście na basen z rodziną lub trening na siłowni – nic trudnego, z DOMOSFERY do Aqua Parku masz tylko trzy kroki. Wycieczka rowerowa lub wypad do parku – też masz blisko. W najbliższym otoczeniu znajduje się Park Tysiąclecia, powstaje atrakcyjny Park Reduta oraz istnieje nowoczesny plac zabaw „Zielony Smok”.

TARAS

Niewiele jest miejsc w Krakowie, które oferują zielony taras na wyłączność. DOMOSFERA to nie tylko wygodne i przestronne mieszkania, ale także kameralny taras, dostępny tylko dla mieszkańców. Wyjście na taras jest bezpośrednio z klatki, dlatego jest niedostępny dla osób z zewnątrz.

DOMOSFERA to także wyróżniająca się na tle pobliskiej zabudowy architektura. Tworzymy budynek niebanalny, który wpasowując się w istniejącą już zabudowę stwarza klimat spokojnego, rodzinnego miejsca. Zaplanowane mieszkania (2, 3 i 4 pokojowe) zostały tak pomyślane, aby maksymalnie ułatwić codzienne życie swoim mieszkańcom. A wszystko z dbałością o najmniejszy nawet detal.

Ciesz się swoją DOMOSFERĄ i miej wszędzie po drodze.

Status inwestycji:
Koniec budowy: kwiecień 2021

Adres:
ul. Bohomolca, Kraków

Kontakt:
Tomasz Laskiewicz
Tel: 12 422 44 44
Tel: +48 604 959 832
E-mail:[email protected]

Natalia Myśków
Tel: 12 422 44 44
Tel: +48 728 387 375
E-mail:[email protected]

Karol Janusz
Tel: 12 422 44 44
Tel: +48 535 256 065
E-mail:[email protected]

Strona inwestycji: https://bryksy.pl/inwestycja/domosfera
Strona dewelopera: https://bryksy.pl

Fan Page: https://www.facebook.com/bryksy/

Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.