Redakcja

Finał Julki w Puszczykowie

Oczachowska w drodze do niespodziewanego finału wygrała z Falkowską (DeSki Warszawa) 6:3, 6:2, Jastrzębską (SKT Sopot) 6:1, 6:3 i Sierzputowską (Legia Fot. Sławomir Kowalski Oczachowska w drodze do niespodziewanego finału wygrała z Falkowską (DeSki Warszawa) 6:3, 6:2, Jastrzębską (SKT Sopot) 6:1, 6:3 i Sierzputowską (Legia Warszawa) 6:3, 6:3.
Redakcja

Julia Oczachowska (ITT Goplania Inowrocław) startowała w 2 turniejach w Anglii i Polsce.

W Liverpoolu rywalizowała o punkty do światowego rankingu ITF juniorek (do lat 18). W halowych zawodach Nike Junior International przegrała w 1. rundzie z Brytyjką Martins 4:6, 0:6. Szybko wróciła do kraju i wzięła z powodzeniem udział w turnieju kobiet Angie Cup w Puszczykowie. Zmagania w akademii swojego imienia oglądała sama Angelique Kerber. Niemka polskiego pochodzenia jest 10. tenisistką w WTA.

Oczachowska w drodze do niespodziewanego finału wygrała z Falkowską (DeSki Warszawa) 6:3, 6:2, Jastrzębską (SKT Sopot) 6:1, 6:3 i Sierzputowską (Legia Warszawa) 6:3, 6:3. W finale uległa Shoshynie (AT A. Kerber Puszczykowo) 4:6, 5:7. Ukrainka z licencją PZT jest notowana już na listach WTA (745. lokata).

Julka trenuje obecnie pod okiem Mikołaja Łuczaka.

Redakcja

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.