Rajmund Wełnic

Inwestycje drogowe w powiecie szczecineckim pod znakiem zapytania

Prawie rok temu o tej porze PZD rozpoczynał już pierwsze prace przy przebudowie ulicy Kościuszki w Szczecinku dotowej przez rząd, teraz nie ma nawet Fot. Rajmund Wełnic Prawie rok temu o tej porze PZD rozpoczynał już pierwsze prace przy przebudowie ulicy Kościuszki w Szczecinku dotowej przez rząd, teraz nie ma nawet jeszcze zatwierdzonej listy.
Rajmund Wełnic

Inwestycje drogowe w powiecie szczecineckim warte kilkanaście milionów złotych czekają, aż biurokracja poradzi sobie z nowym sposobem ich dofinansowania.

Inwestycje drogowe w powiecie szczecineckim warte kilkanaście milionów złotych czekają, aż biurokracja poradzi sobie z nowym sposobem ich dofinansowania.

Kiedy w listopadzie Urząd Wojewódzki w Szczecinie opublikował wstępną listę rankingową wniosków gmin i powiatów zakwalifikowanych do dofinansowania inwestycji drogowych, w samorządach cieszono się, że z początkiem roku 2019 będą mogły ogłaszać przetargi. Ale kończy się styczeń, a ostatecznej listy projektów z dotacjami wciąż nie ma, więc i stoją przygotowania do inwestycji.

Pozostało jeszcze 74% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa promocyjna

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

Rajmund Wełnic

Z lokalną prasą - najpierw Głosem Pomorza, a następnie Głosem Koszalińskim - jestem związany od 1995 roku. Mam to szczęście, że mogę pisać o swoich pięknych rodzinnych stronach - Szczecinku i powiecie szczecineckim. Wolny czas "pożerają" mi obecnie pociechy (Zuzia, 2009) i Felek (2015). Zaciekły kibic piłkarski.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.gp24.pl

promocja -50%

Gazeta online przez 90 dni za połowę ceny

43,50 87,00

Skorzystaj z promocji i ciesz się codziennym dostępem do gazety online przez 90 dni. Z tą ofertą oszczędzasz aż połowę ceny!

Kup teraz

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Polska Press Sp. z o.o.