Grzegorz Hilarecki

Kiedy otworzą akwapark w Słupsku? Władze twierdzą, że 1 lipca 2019

Prezes spółki Trzy Fale Grzegorz Juszczyński oprowadzał dziennikarzy i prezydenta Roberta Biedronia po budowie akwaparku. Prezydent zapewnił, że w przyszłym Fot. Fot. Łukasz Capar Prezes spółki Trzy Fale Grzegorz Juszczyński oprowadzał dziennikarzy i prezydenta Roberta Biedronia po budowie akwaparku. Prezydent zapewnił, że w przyszłym roku będzie otwarcie.
Grzegorz Hilarecki

We wtorek podczas specjalnej konferencji prasowej zorganizowanej na budowie Trzech Fal władze miasta zaprezentowały zmiany w parku wodnym, który jest teraz znowu budowany. Prace idą zgodnie z planem, otwarcie akwaparku zaplanowano na wakacje w przyszłym roku.

Wygląda na to, że po dziewięciu latach miasto upora się z budową parku wodnego przy ul. Grunwaldzkiej. Termin otwarcia ustalono dokładnie 7 lat po pierwotnym terminie zakończenia inwestycji.

- Spotykamy się na naszym słynnym słupskim akwaparku, największej inwestycji realizowanej przez miasto. Gdzie od dwóch miesięcy, jak państwo widzą, pełną parą idą prace - rozpoczął konferencję prezydent Robert Biedroń. - Mają one doprawadzić do tego, że już za rok ten akwapark będzie funkcjonował.

Pozostało jeszcze 78% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Grzegorz Hilarecki

Mieszkam w Słupsku i o nim piszę. Samorząd, inwestycje nie mają dla mnie tajemnic. Pasje mam trzy: rodzina, sport i historia.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.