Zbigniew Marecki

Kobylnica szuka nowego sekretarza gminy

Nowy konkurs na obsadę tego stanowiska to efekt rezygnacji Sławomira Ziemianowicza, dotychczasowego sekretarza, który zmienia pracę i przechodzi do Akademii Nowy konkurs na obsadę tego stanowiska to efekt rezygnacji Sławomira Ziemianowicza, dotychczasowego sekretarza, który zmienia pracę i przechodzi do Akademii Pomorskiej w Słupsku.
Zbigniew Marecki

Do godz. 15 25 kwietnia urząd gminy w Kobylnicy będzie przyjmował dokumenty od zainteresowanych stanowiskiem sekretarza gminy .

Nowy konkurs na obsadę tego stanowiska to efekt rezygnacji Sławomira Ziemianowicza, dotychczasowego sekretarza, który zmienia pracę i przechodzi do Akademii Pomorskiej w Słupsku.

Kandydat na nowego sekretarza musi mieć m.in. nieposzlakowaną opinię, wykształcenie wyższe i co najmniej czteroletni staż pracy na stanowisku urzędniczym, w tym co najmniej dwuletni staż pracy na kierowniczym stanowisku urzędniczym. Szczegółowe wymagania zawiera ogłoszenie zamieszczone w Biuletynie Informacji Publicznej Gminy Kobylnica.

Zgłoszenia, które wpłyną do Urzędu Gminy w Kobylnicy po upływie wyżej określonego terminu, nie będą rozpatrywane. Otwarcie ofert nastąpi 27 kwietnia 2017 roku o godzinie 9. Sławomir Ziemianowicz, były starosta słupski, został sekretarzem gminy w Kobylnicy w kwietniu 2015 r., po konkursie ogłoszonym przez wójta Leszka Kulińskiego. Wtedy do egzaminu testowego, który rozpoczynał konkurs na sekretarza, zgłosiło się tylko dwoje z czterech kandydatów, których dopuszczono do konkursu.

Na pytania testowe odpowiadali jedynie były starosta oraz Maria Matuszewska, była szefowa wydziału promocji w starostwie słupskim. Według członków komisji konkursowej starosta lepiej wypadł podczas części testowej i w trakcie roz-mowy kwalifikacyjnej. Wczoraj nie udało się nam ustalić, na jakim stanowisku Ziemianowicz będzie pracował w AP. Były starosta nie odbierał naszych telefonów.

Zbigniew Marecki

Jestem dziennikarzem "Głosu Pomorza". Mieszkam w Słupsku. Zajmuję się codziennymi sprawami mieszkańców Słupska i regionu słupskiego. Interesują mnie ludzie, życie społeczne i polityczne, gospodarka, samorząd i historia regionalna.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.