Bogumiła Rzeczkowska

Kolej odcina od świata usteckie Wodociągi. Na przejeździe może pojawić się szlaban

Przejazd kolejowy na ulicy Ogrodowej w Ustce może zostać zamknięty. Kolej twierdzi, że jest to droga niepubliczna. Tymczasem droga ta widnieje w wykazie Fot. Mariusz Surowiec Przejazd kolejowy na ulicy Ogrodowej w Ustce może zostać zamknięty. Kolej twierdzi, że jest to droga niepubliczna. Tymczasem droga ta widnieje w wykazie uchwały Rady Miasta już od 14 lat
Bogumiła Rzeczkowska

PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. chcą zamknąć przejazd przez tory do Wodociągów i w stronę działek. Spółka kolejowa twierdzi, że przejazd znajduje się na drodze niepublicznej.

Na krzyżu świętego Andrzeja przed przejazdem przez tory na ul. Ogrodowej wywieszono informację firmowaną przez PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. Zakład Linii Kolejowych w Gdyni.

Szlaban na przejazd

„W związku z powzięciem informacji, że przez ten przejazd kolejowo-drogowy przebiega droga wewnętrzna użytku niepublicznego, PKP (tu pojawia się nazwa autora) informuje, że jeśli w ciągu 30 dni od umieszczenia niniejszego zawiadomienia (do dnia 30.08.2018 r.) nie zgłosi się w formie pisemnej do ZLK w Gdyni żaden użytkownik zainteresowany podpisaniem odpłatnej umowy najmu (trzy ostatnie wyrazy podkreślono) na korzystanie z niniejszego przejazdu kolejowo-drogowego, przejazd ten zostanie zlikwidowany do 5 września 2018 r.”

Pozostało jeszcze 72% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Bogumiła Rzeczkowska

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.gp24.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2021 Polska Press Sp. z o.o.