Bogumiła Rzeczkowska

Kolejny etap protestu. Punkt dla przeciwników mączkarni

Przeciwnicy mączkarni protestują przy każdej okazji: na sesjach rady, spotkaniach, imprezach Fot. Fot. Łukasz Capar Przeciwnicy mączkarni protestują przy każdej okazji: na sesjach rady, spotkaniach, imprezach
Bogumiła Rzeczkowska

Protesty przeciwko budowie mączkarni we Włynkówku nie ustają. Przeciwnicy inwestycji przekonali już swoimi argumentami wiele instytucji.

Przeciwnicy budowy mączkarni we Włynkówku mogą odnotować punkt dla siebie. Wojewoda pomorski stwierdził nieważność pozwolenia na budowę.

- Będziemy naciskać na panią wójt, by wyjaśniła zasadność wydatków na analizę raportu środowiskowego i miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego - mówi Mariusz Bożęcki ze Stowarzyszenia Gmina jest Nasza!

Pozostało jeszcze 84% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Bogumiła Rzeczkowska

Dziennikarstwo jest moją pasją i sposobem na życie. Od wielu lat relacjonuję procesy sądowe i piszę o sprawach kryminalnych. Zaglądam też do usteckiego ratusza, by sprawdzić, co ważnego dzieje się w moim mieście. Jednak najbardziej lubię podróże w czasie, a moją ulubioną stacyjką jest Powojenna Ustka. Piszę o pierwszych ustczanach, o radosnych wydarzeniach, które tu się rozegrały, ale i o zapomnianych dramatach. Jestem wielbicielką starych fotografii, archiwaliów i oczywiście bibliotek cyfrowych, które przywracają pamięć i pozwalają, by przetrwała w następnych pokoleniach.          

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.