Kręcili teledysk w Bytowie i Studzienicach

Co ciekawe, teledysk kręcono nad jeziorem w Studzienicach oraz w restauracji Stacja Smaku w Bytowie Co ciekawe, teledysk kręcono nad jeziorem w Studzienicach oraz w restauracji Stacja Smaku w Bytowie

Zespół Keno swój debiutancki teledysk kręcił w Stacji Smaku i nad jeziorem w Studzienicach.

Zespół disco polo Keno ze Słupska promuje swój teledysk. W nim znajdziemy krajobraz Kaszub, Studzienice i bytowską restaurację. Nowy zespół disco polo ze Słupska chce podbić rynek.

Formacja Keno wypuściła swój debiutancki teledysk do utworu „Elka kusicielka”. Formację Keno tworzy przede wszystkim Karol Nędzi. Stąd od razu można wysnuć przypuszczenie, dlaczego wybrał taką, a nie inną nazwę zespołu. Karol chce trafić w gust muzyczny większości Polaków. Branża disco polo jest jak najbardziej oczywistym wyborem. Powstał utwór „Elka kusicielka” i zrodził się pomysł na realizację teledysku do owej propozycji. Co ciekawe, teledysk kręcono nad jeziorem w Studzienicach oraz w restauracji Stacja Smaku w Bytowie.

- Było nam bardzo miło, kiedy wybrali właśnie naszą restaurację do kręcenia tego teledysku - mówi Rafał Prondziński, menadżer restauracji.

- Po prostu spodobała się im nasza restauracja, a my im nie utrudnialiśmy, a wręcz przeciwnie, jak tylko mogli- śmy, pomagaliśmy w tym przedsięwzięciu. Oczywiście podczas dni zdjęciowych skosztowali również naszej kuchni. Teledysk bardzo nam się podoba, jest to idealna muzyka na imprezy. Polecam!

A co na to wszystko widzowie, którzy już widzieli teledysk? - Chłopak ma duże szanse! - mówi 18-latek z Bytowa. - Piosenka na tym samym poziomie co reszta disco polo, on przystojny, laski będą szalały. Klip ma wszystko, co w tej branży trzeba - wyginające się laski, kabriolet. Inna młoda dziewczyna dodaje: - Mnie się podobało, fajny chłopak, fajna muzyka, trochę wystraszony, ale to począ- tek. To jest disco polo, a nie opera i muzyka poważna. Nie wymagajcie nie wiadomo czego. Każda muzyka jest inna. Mnie zawsze śmieszy to, że każdy krytykuje disco polo, a jak przyjdzie co do czego, to na imprezach przy tych dźwiękach wszyscy się bawią i ruszają na parkiet. Po co od razu wszystko krytykować.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.