Leśnicy boją się, że rząd będzie sprzedawał lasy [WIDEO]

Czytaj dalej
Fot. Filip Kowalkowski
Jarosław Miłkowski

Leśnicy boją się, że rząd będzie sprzedawał lasy [WIDEO]

Jarosław Miłkowski

Zdaniem leśników, zalesione tereny w miastach będą szły pod budowę mieszkań

– Ta ustawa budzi nasz niepokój. Będziemy bronić się przed niektórymi jej zapisami – mówił nam w środę Leszek Banach, dyrektor Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Zielonej Górze.

W czasie gdy większość Polaków zajmuje temat ustroju sądów, w parlamencie trwają prace nad ustawą wprowadzającą program Mieszkanie Plus (w środę były w porządku obrad Senatu). Dzięki niemu mniej zamożni będą mogli zdobyć mieszkanie.

Czytaj w czwartek, 27 lipca, w „Gazecie Lubuskiej” i w serwisie plus.gazetalubuska.pl

Wszystkie informacje o Przystanku Woodstock 2017 w Kostrzynie nad Odrą: Przystanek Woodstock 2017: koncerty, zdjęcia, filmy, informacje

Jarosław Miłkowski

Jestem dziennikarzem gorzowskiego działu miejskiego "Gazety Lubuskiej". Zajmuję się tym, co na co dzień dzieje się w Gorzowie - opisuję to, co dzieje się w magistracie, przyglądam się miejskim inwestycjom, jestem też blisko Czytelników. Często piszę teksty o problemach, z którymi mieszkańcy przychodzą do naszej redakcji w Gorzowie (Park 111, ul. Sikorskiego 111, II piętro). Poza tym bliskie mi są tematy związane z Kościołem. Od dzieciństwa jestem też miłośnikiem żużla, więc zajmuję się też tą dyscypliną sportu. Gdy żużlowcy rozgrywają sparingi, turnieje szkoleniowe a także jeżdżą w turniejach za granicą Polski, wybieram się tam z aparatem fotograficznym.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.