Bogumiła Rzeczkowska

Magda Gessler toczy kolejny proces przed sądem w Słupsku

Magda Gessler toczy kolejny proces przed sądem w Słupsku
Bogumiła Rzeczkowska

Gwiazda "Kuchennych rewolucji" toczy kolejny spór w Słupsku. Tym razem jej prawnicy pozwali Mirosława Bema, właściciela "Łebskiej Chaty", o naruszenie dóbr osobistych. Magda Gessler żąda 100 tysięcy złotych.

Mirosław Bem wziął udział w programie "Kuchenne rewolucje".
- Gdy zgłosiłem się do programu, chętnych było 1300 restauracji. Wybrano mnie, bo "co za wariat wybudował chatę góralską nad morzem" - zeznawał wczoraj w sądzie gdynianin, który prowadzi restaurację w Łebie.

Restaurator podpisał umowę z producentem programu. W październiku 2013 roku Magda Gessler pojawiła się w Łebie. Nadmorska góralska chata zmieniła wystrój, menu i inne szczegóły, wynikające z programu.

Pozostało jeszcze 83% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Bogumiła Rzeczkowska

Dziennikarstwo jest moją pasją i sposobem na życie. Od wielu lat relacjonuję procesy sądowe i piszę o sprawach kryminalnych. Zaglądam też do usteckiego ratusza, by sprawdzić, co ważnego dzieje się w moim mieście. Jednak najbardziej lubię podróże w czasie, a moją ulubioną stacyjką jest Powojenna Ustka. Piszę o pierwszych ustczanach, o radosnych wydarzeniach, które tu się rozegrały, ale i o zapomnianych dramatach. Jestem wielbicielką starych fotografii, archiwaliów i oczywiście bibliotek cyfrowych, które przywracają pamięć i pozwalają, by przetrwała w następnych pokoleniach.          

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.