[email protected]

Na ul. Kołłątaja piesza została potrącona na... ścieżce rowerowej

Wysiadając z autobusu na przystanku przy ul. Kołłątaja, piesi muszą przejść przez ścieżkę rowerową. Policja apeluje, aby w takich miejscach zarówno piesi, Fot. Łukasz Capar Wysiadając z autobusu na przystanku przy ul. Kołłątaja, piesi muszą przejść przez ścieżkę rowerową. Policja apeluje, aby w takich miejscach zarówno piesi, jak i rowerzyści uważali na siebie.
[email protected]

Nasza czytelniczka przechodziła przez ścieżkę rowerową i została potrącona przez jadącego nią rowerzystę. Choć kobieta nie zgłosiła zdarzenia na policję, oczekuje od cyklisty zadośćuczynienia.

Do zdarzenia doszło na ul. Kołłątaja. Nasza czytelniczka wysiadła na przystanku autobusowym niedaleko marketu Kaufland, gdzie planowała zrobić zakupy.

- Za przystankiem jest ścieżka rowerowa, a dopiero za nią chodnik - mówi kobieta. - Gdy przechodziłam przez ścieżkę, zostałam potrącona przez jadącego nią rowerzystę. Gdy upadłam, kilka osób pomagało mi wstać. Ten rowerzysta jeszcze chwilę tam postał, ale potem pojechał dalej. A ja zostałam tam obolała.

Pozostało jeszcze 74% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.