Nadmorska Łeba jak drugie Las Vegas

Czytaj dalej
Fot. Fot. archiwum
Sylwia Lis

Nadmorska Łeba jak drugie Las Vegas

Sylwia Lis

Łeba ma się stać stolicą ślubów. I ma pomysł, jak to zrobić.

Łeba postanowiła wykorzystać niszę na rynku i wejść w duży projekt związany z kompleksową obsługą ślubów na plaży i wesel. Pomysł został zaczerpnięty ze Szczyrku, miasta partnerskiego Łeby. Tam tego typu turystyka rozwija się bardzo dobrze. Jest to bardzo modny trend i kierunek. Szczególnie teraz, kiedy przepisy państwowe związane z miejscem, w którym mogą się odbywać, zostały zliberalizowane.

- Oczywiście jeszcze przed nami długa droga, aby Łeba stała się drugim Las Vegas. Jestem jednak przekonana, że się nam uda i naprawdę wiele młodych par chcących zawrzeć związek małżeński zrobi to właśnie w Łebie - mówi Julia Tomicka, podinspektor ds. promocji i turystyki miasta Łeby.

- Chcielibyśmy stworzyć kompleksową ofertę dla weselników. Począwszy od przedstawienia ciekawych miejsc, w których może odbyć się sam ślub, np. plaża, jacht w porcie jachtowym lub wydmy. Pomożemy również w znalezieniu odpowiedniej sali, dekoratorki, makijażystki, wypożyczeniu samochodu itp. - dodaje pani Julia.

Planowane jest wydanie specjalnego folderu promującego tę inicjatywę i rozpowszechnianie kompleksowej oferty Łeby - miasta nowożeńców podczas targów ślubnych w Polsce i na świecie.

Sylwia Lis

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.gp24.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2021 Polska Press Sp. z o.o.