Największa wygrana w historii Słupska

Czytaj dalej
Fot. Łukasz Capar
Alek Radomskialeksander.radomski@gp24.pl

Największa wygrana w historii Słupska

Alek Radomskialeksander.radomski@gp24.pl

Zakład na chybił trafił i rekordowa wygrana. Pula 24 milionów złotych trafi do gracza, który kupił los w centrum miasta.

Tak dużej wygranej w Słupsku jeszcze nie było. Szczęśliwiec, który zawarł jeden zakład metodą chybił trafił, zagrał systemem. Jak informuje Damian Wiśniewski z biura prasowego Totalizatora Sportowego, gracz zwiększył tym samym szanse. Opłaciło się, bo dzięki temu oprócz głównej puli 24 641 332 złotych zainkasował też 103 814,40 zł. Oprócz „szóstki” trafił też „piątkę”, „czwórkę” oraz „trójkę”.

Do wczorajszego popołudnia nie skontaktował się jeszcze z Totalizatorem. - Nie wiemy więc, czy to mężczyzna, kobieta, grupa graczy, czy faktycznie mieszkaniec Słupska - wyjaśnia Damian Wiśniewski. - Równie dobrze zakład mógł zawrzeć jakiś przejezdny.

- Kim jest zwycięzca? Tego nie wiem. Nawet gdybym wiedziała, to i tak bym tego panu nie powiedziała - zaznacza stanowczo Jolanta Piwoni z najsłynniejszej od soboty kolektury w kraju. Dodaje przy tym, że wszystkim klientom życzy wygranej. - Bardzo się cieszę, że ktoś będzie miał szczęśliwe święta - mówi.

Sobotnia wygrana to kolejna już szóstka w Słupsku. W sierpniu 2014 roku los za 32 złote na osiem zakładów skreślono w kolekturze przy ul. Mochanckiego 1a/2. Przyniósł ponad siedem milionów złotych. Wcześniej, w marcu 2005 roku „szóstka” skreślona w Słupsku przyniosła 1,1 miliona złotych. Z kolei w 2012 roku w lipcu już ponad 5,1 miliona złotych.

Zwycięzca losowania po wygraną nie musi jechać do Warszawy. Gotówkę może odebrać w jednym z 17 oddziałów Totalizatora Sportowego. Najbliższy znajduje się w Koszalinie. Przedstawiciele Lotto zalecają jednak przelew. Najlepiej na kilka kont. Jeśli nikt nie zgłosi się z kuponem, to firma sama rozpocznie jego poszukiwania. Przypomnijmy, że tak było w przypadku osoby, która w marcu 2010 roku wygrała 10,5 miliona złotych w Tarnowskich Górach. Dopiero po kampanii medialnej posiadacz kuponu zgłosił się po odbiór nagrody.

Alek Radomskialeksander.radomski@gp24.pl

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.