Bogumiła Rzeczkowska

Niemiecko-francuski epizod biznesmena

Według opinii biegłego, Zbigniew A. może uczestniczyć w postępowaniu. Wczoraj sąd zobowiązał jego obrońcę Pawła Narkuna-Kletza do przedstawienia odpowiednich Fot. Przysztof Piotrkowski Według opinii biegłego, Zbigniew A. może uczestniczyć w postępowaniu. Wczoraj sąd zobowiązał jego obrońcę Pawła Narkuna-Kletza do przedstawienia odpowiednich dokumentów w ciągu miesiąca
Bogumiła Rzeczkowska

Po ośmiu posiedzeniach w Sądzie Okręgowym w Słupsku wciąż brak decyzji w sprawie przekazania Niemcom ściganego Zbigniewa A.

Wczoraj Sąd Okręgowy w Słupsku po raz kolejny zasiadł nad aktami sprawy przekazania Niemcom Zbigniewa A. I po raz kolejny nie wydał żadnej decyzji.

Prokuratura w Berlinie ściga słupskiego przedsiębiorcę Europejskim Nakazem Aresztowania. Zbigniew A. jest obywatelem polskim, ale ma także firmę i meldunek w Berlinie.

Pozostało jeszcze 77% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Bogumiła Rzeczkowska

Dziennikarstwo jest moją pasją i sposobem na życie. Od wielu lat relacjonuję procesy sądowe i piszę o sprawach kryminalnych. Zaglądam też do usteckiego ratusza, by sprawdzić, co ważnego dzieje się w moim mieście. Jednak najbardziej lubię podróże w czasie, a moją ulubioną stacyjką jest Powojenna Ustka. Piszę o pierwszych ustczanach, o radosnych wydarzeniach, które tu się rozegrały, ale i o zapomnianych dramatach. Jestem wielbicielką starych fotografii, archiwaliów i oczywiście bibliotek cyfrowych, które przywracają pamięć i pozwalają, by przetrwała w następnych pokoleniach.          

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.