Bogumiła Rzeczkowska [email protected]

Nowy dowód w sprawie podpalenia aut Aleksandra Jacka. Czy sąd wznowi proces?

Radca prawny Tomasz Hajduczenia twierdzi, że istnieje dowód, który może przyczynić się do uniewinnienia Andrzeja O. od nakłaniania do podpalenia aut, Fot. Fot. Krzysztof Piotrkowski Radca prawny Tomasz Hajduczenia twierdzi, że istnieje dowód, który może przyczynić się do uniewinnienia Andrzeja O. od nakłaniania do podpalenia aut, za które został skazany
Bogumiła Rzeczkowska [email protected]

Obrońca Andrzeja O., skazanego w sprawie podpalenia samochodów Aleksandra Jacka, chce wznowienia procesu. Twierdzi, że jest nowy dowód, który może sprawić, iż Andrzej O. zostanie uniewinniony od nakłaniania do popełnienia tego przestępstwa.

Słupski przedsiębiorca Andrzej O. został skazany prawomocnym wyrokiem za nakłanianie do podpalenia aut Aleksandra Jacka na osiem miesięcy ograniczenia wolności i prace społeczne w tym czasie. Sprawca podpalenia, Czesław M. - na rok ograniczenia wolności z obowiązkiem wykonywania prac.

W związku z tym, że po rozprawie odwoławczej w obu przypadkach Sąd Okręgowy w Słupsku złagodził wyrok Sądu Rejonowego - z bezwzględnego więzienia na prace społeczne - Andrzej O.

Pozostało jeszcze 78% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Bogumiła Rzeczkowska [email protected]

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.