tw

Oferta na ferie w Toruniu. Przerwa w nauce potrwa od 12 do 25 lutego [ATRAKCJE]

Jak co roku będzie można pojeździć na łyżwach Fot. Sławomir Kowalski/Archiwum Jak co roku będzie można pojeździć na łyżwach
tw

Zajęcia z z łyżwiarstwa, bezpłatna nauka pływania oraz liczne animacje i warsztaty - takie atrakcje przygotowało miasto na tegoroczne ferie zimowe.

Zimowe wakacje w Toruniu oraz w całym województwie kujawsko-pomorskim rozpoczną się oficjalnie 12 lutego i potrwają dwa tygodnie.

Jednak już w najbliższy piątek najmłodsi będą mogli zainaugurować ferie na sportowo. Obok lodowiska przy ul. Przy Skarpie planowanych jest mnóstwo atrakcji z udziałem m.in. hokeistów, łyżwiarzy ze szkółki „Ice & Roll” i MKS „Axel” oraz instruktorów zumby. Ponadto w godzinach 15-18 odbędą się liczne konkursy, animacje i zabawy, a na wielki finał przewidziano dyskotekę z przebierańcami na lodzie.

Na lodowisku Tor-Tor w dwa dni feryjne (15 i 22 lutego) odbędzie się „Wielka Ślizgawa” dla najmłodszych. Dzieci będą mogły również bezpłatnie nauczyć się jazdy na łyżwach.

Polecamy:

poprzedni następny pomoc

Ciekawą propozycję przygotował Mini Aquapark przy ul. Hallera. Pływalnia organizuje akcję „Wielkie Pływanie”. Od 12 do 16 lutego oraz od 19 do 23 lutego, codziennie o godzinach: 9, 10, 11 i 12 dzieci będą mogły skorzystać z bezpłatnej nauki pływania. Zapisów są prowadzone w recepcji Mini Aquaparku lub telefonicznie pod nr. 56 651 38 56.

Atrakcyjne zajęcia organizuje również Młodzieżowy Dom Kultury, w którym można zapisywać dzieci na warsztaty: muzyczno-ruchowe, plastyczne i teatralne. Z kolei Centrum Nowoczesności „Młyn Wiedzy” od wtorku do niedzieli w okresie ferii zaprasza na sześć różnego rodzaju warsztatów, m.in. „Słońce wiatr i woda - energii Wam doda” czy „Leon kameleon”. Równie bogatą ofertę opracowało Muzeum Okręgowe oraz Teatr im. Horzycy, w którym zorganizowane zostaną warsztaty w oparciu o spektakl „#ciemność”. Natomiast miłośnicy żużla w feryjne środy mogą odwiedzić Motoarenę. Wystarczy wcześniej zgłosić chęć uczestnictwa pod numerem telefonu: 795 519 929.

Zobacz także:

Polecamy: "NOWOŚCI" PLUS. Zobacz co dla ciebie przygotowaliśmy!

tw

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.