Osiągnij swój rezultat razem z Nami

Czytaj dalej
.

Osiągnij swój rezultat razem z Nami

.

Od 5 lat wraz z zespołem prowadzimy holistyczny klub zdrowia, promując aktywny i zdrowy styl życia. Naszym głównym celem jest edukacja i pomoc naszym podopiecznym w osiąganiu rezultatów, ucząc jak prawidłowo jeść, pić, ćwiczyć oraz odpoczywać.

Naszą misją jest Bodyfikacja – każdy może stać się lepszy od samego siebie niż kiedykolwiek skupiając się na 3 filarach zdrowia CIAŁO – 80% ODPOWIEDNIE odżywianie, 20% aktywność fizyczna = 100% zdrowie UMYSŁ – rozwój osobisty, edukacja, nauka nowych umiejętności DUCH – Odpowiednie nastawienie do życia, wsparte pozytywną atmosferą/ energią w klubie i poza nim.

Osiągnij swój rezultat razem z Nami

Obecnie wraz z zespołem pomagamy ok. 200 osobom (każdego miesiąca) zmienić nawyki żywieniowe oraz nabrać świadomości odnośnie wyborów związanych ze zdrowiem.

Osiągnij swój rezultat razem z Nami

Wspieramy naszych podopiecznych stacjonarnie w klubie znajdującym się na Dworcowej 108 oraz Online na całym świecie.

Indywidualne podejście oraz spersonalizowane plany żywieniowe, wsparte aktywnością fizyczną dają fenomenalne rezultaty, dzięki edukacji na warsztatach odżywiania, nasi podopieczni bez problemu osiągają swoje cele bez efektów jo-jo utrzymując je na długie lata.

Idea oraz tak skoordynowane działania mają swoją genezę z osobistych przeżyć. Będąc zawsze szczupłym i wysportowanym chłopakiem, delikatnie pogubiłem się w pewnym momencie swojego życia, brak odpowiedniej wiedzy na temat odżywiania oraz przestój w aktywności fizycznej sprawił że przez 7 lat borykałem się z otyłością (122 kg przy 176cm). Każda próba kończyła się niepowodzeniem i nieprzyjemnym efektem jo-jo. Dopiero gdy dostałem wsparcie trenera, motywację i inspirację z grupy oraz odpowiednią wiedzę żywieniową osiągnąłem swój cel i bez problemu utrzymuje go od lat, to z kolei było ziarnem dzisiejszego projektu Bodyfikacja. Teraz już wiem że każdy rezultat można osiągnąć w zaledwie 3 prostych krokach.

Osiągnij swój rezultat razem z Nami

Zapraszamy do kontaktu:
BODYFIKACJA KACPER WESOŁEK
Dworcowa 108
85-055 Bydgoszcz
Tel. 883 659 469
www.bodyfikacja.pl
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000420874840
https://www.instagram.com/bodyfikacja/

Wróć do strony głównej MAPY HANDLU - https://plus.pomorska.pl/wydania/mapahandlu

.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.