Anna Chreptowicz

Po nowym roku mnóstwo atrakcji w powiecie!

Anna Chreptowicz

Koncerty, wystawy i wiele, wiele więcej. Sprawdź, gdzie i kiedy będzie można się dobrze bawić.

Górzykowo/Sulechów - Mikołaj nie zapomniał o najmłodszych
Choć już dawno po mikołajkach, jednak i górzykowskie dzieci będą mogły z nim się spotkać. W piątek, 8 stycznia, o godz. 16.30, w sali po Ośrodku Szkolno-Wychowawczym odbędzie się zabawa karnawałowo-mikołajkowa dla dzieci w wieku od 0-13 lat. W programie między innymi tańce, konkursy z nagrodami i mnóstwo niespodzianek, włącznie z tą najważniejszą - odwiedzinami Mikołaja. Uwaga, mile widziane przebrania! Dzieci można zapisywać na zabawę w sklepie, u pani sołtys lub pod adresem mailowym: naszawiesnadodra@gmail.com

Siedlec - Rozpocznij nowy rok ze sztuką
8 stycznia w Gminnym Ośrodku Kultury o godzinie 18.00 odbędzie się wernisaż obrazów Tomasza Weissa pod nazwą „Spotkanie przy kawie”. Wystawa będzie czynna codziennie, aż do 2 lutego, w godzinach od 8.00 do 16.00.

Wolsztyn - Znana piosenkarka da noworoczny koncert
We wtorek, 5 stycznia, o godz. 18.00 w kościele Wniebowstąpienia Pańskiego odbędzie się wyjątkowy koncert noworoczny. Na scenie zaprezentuje się znana i lubiana piosenkarka - Ania Wyszkoni. A tuż po koncercie przyjdzie czas na rozstrzygnięcie konkursu na wykonanie szopek gwiazdkowych.

Kargowa - Brawa dla dzielnych badmintonistów!
W Nowogrodzie Bobrzańskim zakończyły się mistrzostwa powiatu w badmintonie szkół podstawowych. Zawody były rozgrywane w ramach Lubuskiej Olimpiady Młodzieży i brały w nich udział najlepsze zespoły wyłonione w eliminacjach ośrodkowych. Badmintonistom ze szkoły podstawowej w Kargowej - Dawidowi Kokocińskiemu i Kacprowi Kaźmierczakowi - udało się wywalczyć podium. Zajęli trzecie miejsce. Przegrali jedynie z drużyną z Nowogrodu Bobrzańskiego oraz Babimostu.

Sulechów - Podzielcie się fantami na loterię WOŚP
10 stycznia odbędzie się 24. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Już teraz możecie włączyć się akcji. W jaki sposób? Wystarczy przynieść dar rzeczowy, który zostanie przekazany na loterię. A całkowity dochód z loterii zostanie przekazany na konto Orkiestry. Fanty można przynosić do biblioteki publicznej przy ulicy Jana Pawła II.

Sulechów - Czas zaplanować sobie ferie
Nie macie pomysłu na to, jak ciekawie spędzić ferie zimowe? Możecie zapisać się na przykład na wycieczkę do Centrum Nauki Keplera w Zielonej Górze. Wyjazdy odbędą się 21 stycznia i 28 stycznia. Zapisy w Sulechowskim Domu Kultury. Koszt wyjazdu to 20 zł.

Anna Chreptowicz

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.