Zbigniew Marecki

Prawie 6 mln na nowe schronisko dla zwierząt w Słupsku

Podczas poniedziałkowej konferencji w ratuszu w Pałacu Ślubów pojawili się także pracownicy i wolontariusze schroniska, aby zaprezentować swoich pod Fot. Fot. Łukasz Capar Podczas poniedziałkowej konferencji w ratuszu w Pałacu Ślubów pojawili się także pracownicy i wolontariusze schroniska, aby zaprezentować swoich podopiecznych
Zbigniew Marecki

Firma Proinvest Partner z Gdańska zbuduje w Słupsku za niecałe 6 milionów złotych nowe schronisko dla zwierząt. Ma być oddane do użytku w lipcu 2019 roku. Prace budowlane mają ruszyć za dwa tygodnie przy ul. Sportowej, w pobliżu słupskiej oczyszczalni ścieków.

Schronisko dla Zwierząt w Słupsku od lat funkcjonuje na nieruchomości przy ul. Portowej. Od lat także mówi się o konieczności jego przeniesienia na teren bardziej oddalony od drogi, gdzie bezdomne psy i koty mogłyby czekać na nowych właścicieli w znacznie lepszych warunkach niż mają obecnie.związku z tym w mieście podejmowano rozmaite działania i tworzono kilka projektów, które z różnych powodów długo nie były realizowane.

Pozostało jeszcze 77% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Zbigniew Marecki

Jestem dziennikarzem "Głosu Pomorza". Mieszkam w Słupsku. Zajmuję się codziennymi sprawami mieszkańców Słupska i regionu słupskiego. Interesują mnie ludzie, życie społeczne i polityczne, gospodarka, samorząd i historia regionalna.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.