Prezydent Andrzej Duda dziękował nam, że zachowaliśmy tradycję

Czytaj dalej
Fot. Jarosław Miłkowski
Jarosław Miłkowski

Prezydent Andrzej Duda dziękował nam, że zachowaliśmy tradycję

Jarosław Miłkowski

Prezydent Andrzej Duda był wczoraj na Ziemi Lubuskiej. Spotkał się z gorzowianami, ale także odwiedził sanktuarium w Rokitnie. 10 lat wcześniej z taką samą wizytą był Lech Kaczyński.

- Jestem patriotą. Nie mogło mnie tu dzisiaj zabraknąć – mówił nam wczoraj Stanisław Grygorowicz. Po południu, około 17.00, przyszedł na plac Grunwaldzki na spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą. By wejść na plac, tak jak inni mieszkańcy, musiał zostać drobiazgowo sprawdzony prze wpuszczających przez barierki policjantów.

Pozostało jeszcze 87% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Jarosław Miłkowski

Jestem dziennikarzem gorzowskiego działu miejskiego "Gazety Lubuskiej". Zajmuję się tym, co na co dzień dzieje się w Gorzowie - opisuję to, co dzieje się w magistracie, przyglądam się miejskim inwestycjom, jestem też blisko Czytelników. Często piszę teksty o problemach, z którymi mieszkańcy przychodzą do naszej redakcji w Gorzowie (Park 111, ul. Sikorskiego 111, II piętro). Poza tym bliskie mi są tematy związane z Kościołem. Od dzieciństwa jestem też miłośnikiem żużla, więc zajmuję się też tą dyscypliną sportu. Gdy żużlowcy rozgrywają sparingi, turnieje szkoleniowe a także jeżdżą w turniejach za granicą Polski, wybieram się tam z aparatem fotograficznym.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.