Zbigniew Marecki

Przedszkolne i szkolne decyzje przed letnimi wakacjami

W lipcu dyżurować będą w Słupsku co najmniej cztery przedszkola, w tym PM 7 przy ul. Wileńskiej. Ponieważ potrzeby są większe, liczba otwartych latem Fot. Fot. Krzysztof Piotrkowski W lipcu dyżurować będą w Słupsku co najmniej cztery przedszkola, w tym PM 7 przy ul. Wileńskiej. Ponieważ potrzeby są większe, liczba otwartych latem placówek może się zwiększyć
Zbigniew Marecki

Słupski magistrat zapowiada, że zwiększy liczbę dyżurujących latem przedszkoli w mieście. Trwają także przygotowania do nowego roku szkolnego.

Dotychczas zaplanowano, że spośród wszystkich przedszkoli w wakacje czynnych będzie w sumie siedem miejsc opieki nad maluchami. Cztery przedszkola będą dyżurowały w lipcu, a trzy w sierpniu. W lipcu będą dyżurowały: PM nr 3 przy ulicy Zygmunta Augusta, PM nr 7 przy ulicy Wileńskiej, PM nr 23 przy ulicy Wazów oraz PM nr 31 przy ulicy Witosa.

Pozostało jeszcze 83% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Zbigniew Marecki

Jestem dziennikarzem "Głosu Pomorza". Mieszkam w Słupsku. Zajmuję się codziennymi sprawami mieszkańców Słupska i regionu słupskiego. Interesują mnie ludzie, życie społeczne i polityczne, gospodarka, samorząd i historia regionalna.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.