PRZESTRZENIE BANACHA

Czytaj dalej
Materiał informacyjny

PRZESTRZENIE BANACHA

Materiał informacyjny

Poznaj genialne miejsce do życia! Przestrzenie Banacha to nowoczesne osiedle na Górce Narodowej zaprojektowane jak samowystarczalna dzielnica.

Nowy projekt mieszkaniowy Grupy Buma realizowany przy ul. Banacha to świetnie zorganizowana i przemyślana przestrzeń do życia. To osiedle, które w założeniu ma funkcjonować jak samowystarczalna dzielnica. Przestrzenie Banacha to przede wszystkim duża, dobrze zorganizowana przestrzeń wspólna. Każdy etap inwestycji wniesie coś nowego dla wszystkich mieszkańców osiedla: plac zabaw dla małych dzieci, plac zabaw dla starszych dzieci, miejsce aktywności dla młodzieży, przestrzeń relaksu, ścieżka rowerowa, ścieżka biegowa. W pierwszym etapie osiedla powstanie również ogólnodostępny park stanowiący wizytówkę osiedla.

Na terenie osiedla zaprojektowano wiele punktów usługowo-handlowych z przeznaczeniem na sklepy, w których można zrobić codzienne zakupy oraz usługi ułatwiające życie mieszkańcom np. przedszkole, fryzjer, kawiarnia, gabinet lekarski, a także paczkomat. W każdym budynku znajdą się wielostanowiskowe garaże podziemne. Przewidziano również miejsca postojowe zewnętrzne, miejsca dla gości, a także punkt ładowania samochodów elektrycznych. Na terenie osiedla znajdą się także stojaki na rowery, wiaty rowerowe oraz stacja naprawy rowerów.

W ramach drugiego etapu inwestycji powstają dwa budynki w których zaprojektowano przestronne mieszkania o powierzchni od 30 m² do 100m², lokale usługowe, podziemne garaże, komórki lokatorskie, a także zielony dziedziniec. Mieszkania oferowane są w standardzie deweloperskim, istnieje również możliwość skorzystania z oferty wykończenia mieszkań „pod klucz”

Osiedle położone jest na wzniesieniu, które nie tylko zapewnia piękne widoki, ale jednocześnie dobrą wentylację. Kolejnym atutem miejsca jest bliskie sąsiedztwo Parku Leśnego Witkowice – prawie 16 ha zielonego terenu, znanego z licznych szlaków pieszych, turystycznych i rozbudowanej sieci tras rowerowych. Teren i sąsiedztwo inwestycji objęte są miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, co jest gwarancją przewidywanego i przemyślanego rozwoju tej części miasta. Najważniejszym z realizowanych projektów jest linia szybkiego tramwaju na Górkę Narodową z przystankiem tuż obok osiedla, kolejnym rozbudowa al. 29 listopada, a także rozbudowa szybkiej kolei aglomeracyjnej z przystankiem Prądnik Czerwony, budowa północnej obwodnicy Krakowa oraz trasy ekspresowej S7 Kraków-Warszawa.

Status inwestycji:
termin zakończenia budowy II etapu: IV kw. 2022

Adres inwestycji:
Kraków, ul. Banacha/ul. Zauchy

Kontakt:
Biuro Sprzedaży Grupy BUMA
Kraków ul. Wadowicka 3
Tel: 12 290 05 05
E-mail: [email protected]

Agnieszka Hałoń
Tel: 694 320 700
E-mail: [email protected]

Monika Franaszek
Tel: 694 320 900
E-mail: [email protected]

Łukasz Ruszkiewicz
Tel: 694 320 800
E-mail: [email protected]

Paweł Tryka
Tel: 694 347 200
E-mail: [email protected]

Strona inwestycji: https://przestrzeniebanacha.pl
Strona dewelopera: https://buma.pl
Fan Page: https://www.facebook.com/przestrzeniebanacha/

Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.