Przetarg na remont kładki w Ustce odwołany

Czytaj dalej
Bogumiła Rzeczkowska

Przetarg na remont kładki w Ustce odwołany

Bogumiła Rzeczkowska

Ustecki ratusz unieważnił przetarg na remont kładki w porcie Stało się to przed otwarciem kopert z ewentualnymi ofertami wykonawców.

Na dzień przed wyznaczonym terminem otwarcia kopert ustecki ratusz unieważnił postępowanie w sprawie przetargu nieograniczonego na remont ruchomej kładki nad kanałem portowym w systemie zaprojektuj i wybuduj.

Według informacji podpisanej przez wiceburmistrza Bartosza Gwoździa-Sproketowskiego, wystąpiła istotna zmiana okoliczności, która spowodowała, że prowadzenie postępowania nie leży w interesie publicznym. A tego nie można było wcześniej przewidzieć.
Natomiast z uzasadnienia wynika, że pytania, jakie kierowali potencjalni wykonawcy, oraz konieczność rozpoznania obecnej geometrii kładki sprawiły, że należy przeprowadzić dialog techniczny, który poprzedzi przetarg.

Pozostało jeszcze 42% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Bogumiła Rzeczkowska

Dziennikarstwo jest moją pasją i sposobem na życie. Od wielu lat relacjonuję procesy sądowe i piszę o sprawach kryminalnych. Zaglądam też do usteckiego ratusza, by sprawdzić, co ważnego dzieje się w moim mieście. Jednak najbardziej lubię podróże w czasie, a moją ulubioną stacyjką jest Powojenna Ustka. Piszę o pierwszych ustczanach, o radosnych wydarzeniach, które tu się rozegrały, ale i o zapomnianych dramatach. Jestem wielbicielką starych fotografii, archiwaliów i oczywiście bibliotek cyfrowych, które przywracają pamięć i pozwalają, by przetrwała w następnych pokoleniach.          

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.