[email protected]

Przetarg unieważniony. Mieszkańcy na kartę słupszczanina muszą jeszcze poczekać

Słupska Karta Miejska docelowo ma pełnić też rolę biletu komunikacji miejskiej i stać się częścią projektu biletu metropolitalnego, nad którym pracuje Fot. Archiwum Słupska Karta Miejska docelowo ma pełnić też rolę biletu komunikacji miejskiej i stać się częścią projektu biletu metropolitalnego, nad którym pracuje Urząd Marszałkowski.
[email protected]

Ratusz odrzucił propozycję jedynego oferenta w przetargu na Słupską Kartę Miejską. Powód to zbyt wysokie koszty, które znaczne przewyższają możliwości urzędu. Zamiast rozstrzygnięć mają być rozmowy.

Nie takiego rozwoju sytuacji spodziewali się miejscy urzędnicy. Zamiast kilku ofert w przetargu na uruchomienie i utrzymanie systemu zarządzania kartą uprawniającą słupszczan do zniżek i na ich dostawę w wersji zbliżeniowej nadeszła tylko jedna propozycja. Na dodatek dwa razy droższa od możliwości ratusza. Konsorcjum złożone z Gdańskiej Organizacji Turystycznej i firmy qb-mobile zaproponowało, że jest w stanie uruchomić kartę słupszczanina do 17 września tego roku za lekko ponad 121 tys.

Pozostało jeszcze 79% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.