Przybywa nauczycieli dyplomowanych w gminie Bobrowo

Czytaj dalej
Fot. nadesłane
Katarzyna Pomianowska

Przybywa nauczycieli dyplomowanych w gminie Bobrowo

Katarzyna Pomianowska

Podczas ostatniej sesji rady gminy - sześciu nauczycielkom z terenu gminy wręczono listy gratulacyjne z okazji awansu zawodowego.

- W gminie Bobrowo co roku przybywa nauczycieli dyplomowanych - mówił Paweł Klonowski, wójt gminy i dodał: - Bardzo cieszy ten fakt, gdyż nasza gmina spośród innych gmin powiatu brodnickiego ma bardzo mały procent nauczycieli z najwyższym stopniem awansu zawodowego.

Awans otrzymały: Jadwiga Cieczko nauczyciel bibliotekarz w SP w Bobrowie, który ma również kwalifikacje do nauczania języka polskiego, Benedykta Ćwiklińska nauczyciel prowadzący nauczanie początkowe w SP w Bobrowie, Kamila Panek nauczyciel świetlicy w gimnazjum w Bobrowie, która ma również kwalifikacje do nauczania techniki, informatyki, matematyki, wychowania do życia w rodzinie, pełnienia funkcji pedagoga szkolnego. Pani Kamila uczy ponadto w SP Kruszyny (technika, zajęcia komputerowe, wychowanie do życia w rodzinie).

Awanse otrzymały również: Anna Komorska - nauczyciel prowadzący nauczanie początkowe w SP w Małkach, który ma również kwalifikacje do pracy z dziećmi posiadającymi orzeczenia o potrzebie kształcenia specjalneg) i pedagogii opiekuńczo-wychowawczej, Aleksandra Adamska nauczyciel prowadzący nauczanie początkowe w SP w Kruszynach, który ma również kwalifikacje z oligofrenopedagogiki i Magdalena Domżalska nauczyciel matematyki w SP w Kruszynach, który ma również kwalifikacje z plastyki i muzyki.

Katarzyna Pomianowska

Od 2004 roku pracuje w oddziele "Gazety Pomorskiej" w Brodnicy. Zajmuje się przygotowaniem stron poświęconych powiatowi brodnickiemu i nowomiejskiemu (zarówno w papierze jak i internecie). Redaguję również bezpłatne wydanie gazety Nasze Miasto Brodnica.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.