Zbigniew Marecki [email protected]

Przystanki w Słupsku tak grzeją, że czekanie na autobus jest dokuczliwe

Siedzenie na ławce pod szklaną wiatą w gorący dzień może być uciążliwe. Zwłaszcza dla starszych słupszczan, którzy nie dadzą rady czekać na autobus poza Fot. Fot. Krzysztof Piotrkowski Siedzenie na ławce pod szklaną wiatą w gorący dzień może być uciążliwe. Zwłaszcza dla starszych słupszczan, którzy nie dadzą rady czekać na autobus poza wiatą, na stojąco
Zbigniew Marecki [email protected]

W dniach, gdy intensywnie świeci słońce, a temperatura powietrza mocno przekracza 20 stopni Celsjusza, pasażerowie oczekujący na autobus pod szklanymi przystankami uciekają na boki, bo z powodu gorąca nie mogą tam wytrzymać.

O tym problemie powiadomił nas pan Adam, który sam nie mógł wytrzymać pod takim przystankiem przy al. 3 Maja, ale widział także, jak wówczas męczyli się starsi ludzie, którzy w oczekiwaniu na autobus usiedli na ławeczce pod szklanym przystankiem.

- Jedna pani to prawie zemdlała. Musiałem ją wyprowadzić na teren obok przystanku, choć tam z kolei nie miała gdzie usiąść, bo tak zwane oparcie było dla niej zbyt wysokie, aby mogła się na nim wygodnie oprzeć - relacjonował podczas rozmowy telefonicznej pan Adam.

Pozostało jeszcze 75% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Zbigniew Marecki [email protected]

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.