SenTOTU

Czytaj dalej
Materiał informacyjny

SenTOTU

Materiał informacyjny

SenTOTU na Górce Narodowej to idealna propozycja zarówno dla młodych, aktywnych osób, poszukujących swojego pierwszego wymarzonego M, jak również dla rodzin, które szukają w mieście alternatywy dla domu.

TO TU wewnątrz osiedla przewidziano ogólnodostępny, przestronny dziedziniec, sprzyjający relaksowi i integracji mieszkańców.

TO TU znajdziesz miejsce dedykowane aktywnemu wypoczynkowi, gdzie po pracy pojeździsz na rowerze lub zagrasz w piłkę ze znajomymi.

TO TU zostanie poprowadzona linia szybkiego tramwaju na Górkę Narodową, która połączy północną część Krakowa z centrum.

W ramach projektu zrealizowane będą dwa pięciopiętrowe budynki oznaczone B1.1 i B1.2. W obu budynkach wydzielone zostaną łącznie 132 mieszkania, dwu-, trzy- i czteropokojowe, o powierzchni od około 35,5 mkw. do blisko 95 mkw. Do największych, czteropokojowych lokali mieszkalnych będą przynależały tarasy, a do mieszkań na parterze zaprojektowano przynależne ogródki.

W projekcie przewidziano komórki lokatorskie, miejsca postojowe w garażu podziemnym, w tym miejsca wyposażone w stacje do ładowania samochodów elektrycznych, a także miejsca parkingowe naziemne.

Na osiedlu znajdzie się między innymi strefa integracji i wypoczynku oraz strefa aktywnego spędzania czasu, obejmująca ścieżki rowerowe, ścieżki do joggingu i boisko.

Warto zwrócić uwagę na lokalizację inwestycji. Położenie w pobliżu alei 29 Listopada i ulicy Opolskiej umożliwia łatwy dojazd do centrum miasta oraz do tras wyjazdowych z Krakowa w kierunku Katowic, Warszawy i lotniska w Balicach. Obszar ten cechuje także rozbudowana sieć połączeń komunikacji miejskiej.

Ponadto przyszli mieszkańcy osiedla będą mogli korzystać z dobrze rozwiniętej infrastruktury handlowo-usługowej. W niedalekiej odległości od kompleksu zlokalizowane są liczne sklepy (w tym także wielkopowierzchniowe), placówka pocztowa, apteki, przychodnia i inne punkty usługowe.

W okolicy działa także kilka szkół podstawowych, przedszkoli oraz obiektów sportowo-rekreacyjnych, takich jak Park im. Tadeusza Kościuszki z Centrum Kultury „Dworek Białoprądnicki”.

Status inwestycji:
Zakończenie realizacji inwestycji zaplanowano na I kwartał 2022 roku.

Adres:
Ul. Miłkowskiego 7/U7
Kraków

Kontakt:
Tel: Dział sprzedaży 515 030 915
E-mail:[email protected]
E-mail:[email protected]

Strona inwestycji:
https://www.sento.pl/sentotu

Strona dewelopera:
https://www.sento.pl

FAN PAGE: https://www.facebook.com/SentoGrupa/

Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.