Bogumiła Rzeczkowska

Skazany za Multikasę wciąż nie oddał klientom pieniędzy

Przed rokiem sędzia Daniel Żegunia dwie godziny odczytywał wyrok, ponieważ w sprawie występuje 1200 pokrzywdzonych osób Fot. Łukasz Capar Przed rokiem sędzia Daniel Żegunia dwie godziny odczytywał wyrok, ponieważ w sprawie występuje 1200 pokrzywdzonych osób
Bogumiła Rzeczkowska

Klienci agencji Multikasa po prawie 13 latach mogą odzyskać przywłaszczone pieniądze. Jednak muszą zadbać o to sami - złożyć wniosek w sądzie, później iść do komornika

Po prawie 13 latach pokrzywdzeni klienci Multikasy sami muszą starać się o odzyskanie przywłaszczonych przez Piotra W. pieniędzy. Przed laty 45-letni obecnie Piotr W. przywłaszczył cudze pieniądze. Dopiero w grudniu ubiegłego roku został skazany. Wyrok to dwa lata więzienia i zwrot pieniędzy wszystkim pokrzywdzonym klientom Multikasy.

Sąd Rejonowy w Słupsku rozsyła pisma do pokrzywdzonych z informacją, co mają zrobić, jeśli chcą odzyskać pieniądze. Co należy zrobić?

Pozostało jeszcze 87% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Bogumiła Rzeczkowska

Dziennikarstwo jest moją pasją i sposobem na życie. Od wielu lat relacjonuję procesy sądowe i piszę o sprawach kryminalnych. Zaglądam też do usteckiego ratusza, by sprawdzić, co ważnego dzieje się w moim mieście. Jednak najbardziej lubię podróże w czasie, a moją ulubioną stacyjką jest Powojenna Ustka. Piszę o pierwszych ustczanach, o radosnych wydarzeniach, które tu się rozegrały, ale i o zapomnianych dramatach. Jestem wielbicielką starych fotografii, archiwaliów i oczywiście bibliotek cyfrowych, które przywracają pamięć i pozwalają, by przetrwała w następnych pokoleniach.          

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.