Bogumiła Rzeczkowska

Słupska policja rozbiła gang włamywaczy do aut (szczegóły)

Słupska policja rozbiła gang włamywaczy do aut (szczegóły)
Bogumiła Rzeczkowska

Dwóch podejrzanych spośród siedmiu zatrzymanych w związku z włamaniami do aut doprowadzono we wtorek po południu do sądu na posiedzenia aresztowe. Trzeci podejrzany jest o paserstwo. Reszta nie jest zamieszana w kradzieże.

Słupska policja zatrzymała w poniedziałek rano podczas akcji w hotelu przy ul. Na Wzgórzu siedmiu mężczyzn w wieku 20-41 lat.

- To wynik naszych czynności, jakie przeprowadziliśmy w związku z kilkunastoma zgłoszeniami włamań do samochodów na terenie Słupska - mówi Robert Czerwiński, rzecznik słupskiej policji. - Z samochodów sprawcy zabierali to, co było na widoku - pendrajwy, narzędzia elektryczne, urządzenia nawigacyjne, głośniki, nawet buty. Przyznam, że sposób działania był dla nas nietypowy, bo radia z samochodów kradziono kilkanaście lat temu. Mężczyźni byli bardzo zaskoczeni pojawieniem się funkcjonariuszy.

Pozostało jeszcze 45% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Bogumiła Rzeczkowska

Dziennikarstwo jest moją pasją i sposobem na życie. Od wielu lat relacjonuję procesy sądowe i piszę o sprawach kryminalnych. Zaglądam też do usteckiego ratusza, by sprawdzić, co ważnego dzieje się w moim mieście. Jednak najbardziej lubię podróże w czasie, a moją ulubioną stacyjką jest Powojenna Ustka. Piszę o pierwszych ustczanach, o radosnych wydarzeniach, które tu się rozegrały, ale i o zapomnianych dramatach. Jestem wielbicielką starych fotografii, archiwaliów i oczywiście bibliotek cyfrowych, które przywracają pamięć i pozwalają, by przetrwała w następnych pokoleniach.          

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.