Słupski zakład pogrzebowy rozbudowuje się

Czytaj dalej
Fot. Krzysztof Piotrkowski
Zbigniew Mareckizbigniew.marecki@gp24.pl

Słupski zakład pogrzebowy rozbudowuje się

Zbigniew Mareckizbigniew.marecki@gp24.pl

Zakład Usług Pogrzebowych Hermes kończy budowę nowego budynku przy ul. Jana Druyffa. Będzie się tam znajdować sala pożegnań.

Na to, że Hermes, który obecnie funkcjonuje na ulicy Obrońców Wybrzeża w Słupsku, buduje swój nowy budynek przy ul. Jana Druyffa, czyli w sąsiedztwie starego cmentarza, od kilku tygodni zwracają uwagę nasi czytelnicy. Dlatego zapytaliśmy u źródła, czy to oznacza, że firma zmieni siedzibę.

- Chcemy rozszerzyć nasze usługi. Z zewnątrz budynek jest już skończony, a środek właśnie kończymy. Oczywiście będzie tam działać chłodnia, nasze biuro z ekspozycją całej oferty oraz sala pożegnań, w której można będzie zobaczyć zmarłego w czasie przygotowań do pogrzebu oraz umówić się na różaniec z rodziną i znajomymi - mówi Jadwiga Kramek, właścicielka ZUP Hermes.

W ten sposób Jadwiga Kramek chce wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy chcą spotkać się w estetycznym miejscu, aby pobyć w pobliżu zmarłego jeszcze przed ceremonią pogrzebową.

Jeszcze nie wiadomo, kiedy sala pożegnań zostanie uruchomiona, ale właścicielka zabiega o to, aby nowy obiekt został oddany do użytku przed końcem roku.

- To bardzo dobry pomysł, bo w domu zwykle nie ma czasu albo możliwości, by spotkać się przy zmarłym, a wielu ludzi taką potrzebę odczuwa, zwłaszcza wtedy, gdy byli blisko z nim związani - uważa pani Maria, 70-latka ze Słupska, która co kilka dni odwiedza stary słupski cmentarz, choć jej mąż zmarł już 15 lat temu.

Zbigniew Mareckizbigniew.marecki@gp24.pl

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.