Słupski zakład pogrzebowy rozbudowuje się

Czytaj dalej
Fot. Krzysztof Piotrkowski
Zbigniew [email protected]

Słupski zakład pogrzebowy rozbudowuje się

Zbigniew [email protected]

Zakład Usług Pogrzebowych Hermes kończy budowę nowego budynku przy ul. Jana Druyffa. Będzie się tam znajdować sala pożegnań.

Na to, że Hermes, który obecnie funkcjonuje na ulicy Obrońców Wybrzeża w Słupsku, buduje swój nowy budynek przy ul. Jana Druyffa, czyli w sąsiedztwie starego cmentarza, od kilku tygodni zwracają uwagę nasi czytelnicy. Dlatego zapytaliśmy u źródła, czy to oznacza, że firma zmieni siedzibę.

- Chcemy rozszerzyć nasze usługi. Z zewnątrz budynek jest już skończony, a środek właśnie kończymy. Oczywiście będzie tam działać chłodnia, nasze biuro z ekspozycją całej oferty oraz sala pożegnań, w której można będzie zobaczyć zmarłego w czasie przygotowań do pogrzebu oraz umówić się na różaniec z rodziną i znajomymi - mówi Jadwiga Kramek, właścicielka ZUP Hermes.

W ten sposób Jadwiga Kramek chce wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy chcą spotkać się w estetycznym miejscu, aby pobyć w pobliżu zmarłego jeszcze przed ceremonią pogrzebową.

Jeszcze nie wiadomo, kiedy sala pożegnań zostanie uruchomiona, ale właścicielka zabiega o to, aby nowy obiekt został oddany do użytku przed końcem roku.

- To bardzo dobry pomysł, bo w domu zwykle nie ma czasu albo możliwości, by spotkać się przy zmarłym, a wielu ludzi taką potrzebę odczuwa, zwłaszcza wtedy, gdy byli blisko z nim związani - uważa pani Maria, 70-latka ze Słupska, która co kilka dni odwiedza stary słupski cmentarz, choć jej mąż zmarł już 15 lat temu.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.