Bogumiła Rzeczkowska

Śmierć motocyklisty. Prokuratura stawia zarzuty kierowcy auta

Śmierć motocyklisty. Prokuratura stawia zarzuty kierowcy auta
Bogumiła Rzeczkowska

Prokuratura Rejonowa w Słupsku kończy śledztwo w sprawie wypadku na ulicy Darłowskiej w Ustce, w którym zginął 39-letni motocyklista. Zarzuty przedstawiono kierowcy auta.

Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło wieczorem 9 czerwca ubiegłego roku. Według ustaleń śledztwa motocyklista jechał ulicą Darłowską z kierunku centrum Ustki. W tym czasie z naprzeciwka nadjechał samochód osobowy. Kierowca zamierzał skręcić w lewo.

- Jadący samochodem Kia Ceed 35-letni Adrian O., wykonując manewr skrętu w lewo z ulicy Darłowskiej w Koszarową, wówczas jeszcze Zubrzyckiego, nie ustąpił pierwszeństwa Janowi L., jadącemu ulicą Darłowską z kierunku centrum miasta motocyklem Yamaha Fazer - mówi Piotr Nierebiński, słupski prokurator rejonowy.

Pozostało jeszcze 55% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Bogumiła Rzeczkowska

Dziennikarstwo jest moją pasją i sposobem na życie. Od wielu lat relacjonuję procesy sądowe i piszę o sprawach kryminalnych. Zaglądam też do usteckiego ratusza, by sprawdzić, co ważnego dzieje się w moim mieście. Jednak najbardziej lubię podróże w czasie, a moją ulubioną stacyjką jest Powojenna Ustka. Piszę o pierwszych ustczanach, o radosnych wydarzeniach, które tu się rozegrały, ale i o zapomnianych dramatach. Jestem wielbicielką starych fotografii, archiwaliów i oczywiście bibliotek cyfrowych, które przywracają pamięć i pozwalają, by przetrwała w następnych pokoleniach.          

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.