Rajmund Wełnic

Stadion już przetestowany, teraz czeka na przecięcie wstęgi

Start do biegu na 3000 metrów dziewcząt na nowym stadionie lekkoatletycznym w dzielnicy Świątki w Szczecinku Fot. Rajmund Wełnic Start do biegu na 3000 metrów dziewcząt na nowym stadionie lekkoatletycznym w dzielnicy Świątki w Szczecinku
Rajmund Wełnic

Na nowym stadionie lekkoatletycznym rozegrano 16. Otwarte Zachodniopomorskie Mistrzostwa Ludowych Zespołów Sportowych. To inauguracja obiektu, jeszcze przed oficjalnym otwarciem.

Zbudowany kosztem około 11 milionów złotych (4 mln zł to dotacja Ministerstwa Sportu, resztę zapewnił powiat szcze-cinecki) stadion miał być gotowy prawie rok temu, ale prace przeciągnęły się prawie do lata tego roku.

Były spory wykonawców, ale stadion gotowy

Wszystko przedłużyło się także przez spór generalnego wykonawcy z głównym podwykonawcą, który ostatecznie zeszłego lata zszedł z placu budowy. Prace zakończyły się wiosną, a stadion w dzielnicy Świątki od dłuższego czasu czeka na oficjalne otwarcie.

Pozostało jeszcze 70% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa promocyjna

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

Rajmund Wełnic

Z lokalną prasą - najpierw Głosem Pomorza, a następnie Głosem Koszalińskim - jestem związany od 1995 roku. Mam to szczęście, że mogę pisać o swoich pięknych rodzinnych stronach - Szczecinku i powiecie szczecineckim. Wolny czas "pożerają" mi obecnie pociechy (Zuzia, 2009) i Felek (2015). Zaciekły kibic piłkarski.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.gp24.pl

promocja -50%

Gazeta online przez 90 dni za połowę ceny

43,50 87,00

Skorzystaj z promocji i ciesz się codziennym dostępem do gazety online przez 90 dni. Z tą ofertą oszczędzasz aż połowę ceny!

Kup teraz

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Polska Press Sp. z o.o.