Ekstra
Magazyn
Ekstra Magazyn

Najlepsze teksty z całej Polski, w każdy piątek dla wszystkich prenumeratorów Cyfrowych. Poznaj Ekstra Magazyn

Alek Radomski

Swoje chwalicie, cudzym szastacie. Droga kampania wyborcza za publiczne pieniądze

Dodatek kolportowany na pływalni przy ul. Szczecińskiej zniknął szybko. Wciąż można go dostać w holu ratusza Fot. Łukasz Capar Dodatek kolportowany na pływalni przy ul. Szczecińskiej zniknął szybko. Wciąż można go dostać w holu ratusza
Alek Radomski

Dwunastostronicowy dodatek w ogólnopolskim dzienniku plus kolportaż w miejskich instytucjach. Wszystko po to, aby słupszczanie jeszcze przed wyborami samorządowymi poznali sukcesy władz Słupska i ambitne plany na przyszłość. Koszt? Prawie 36 tys. zł. Płacił ratusz. - To nieuczciwa kampania- komentują konkurenci.

„Życie regionów” to dodatek do dziennika „Rzeczpospolita”. Wydanie z czwartku, 4 października, w całości zostało poświęcone Słupskowi.

Na pierwszej stronie prezydent Robert Biedroń pisze: „Stworzyliśmy miasto wygodne, zorganizowane dla potrzeb mieszkańców i mieszkanek, w którym inwestycje służą poprawie jakości codziennego życia”.

Pozostało jeszcze 81% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Alek Radomski

Komentarze

2
Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Marian

Babcia Krysia od 20-tu lat siedzi w Słupskim samorządzie. Od Kobylińskiego do Biedronia. Jak stoczył się w tym czasie Słupsk wystarczy porównać do Koszalina. Najwyższa pora oderwać się od koryta i "odpocząć" na emeryturze.

Marian

Ta kłamczucha KDW zrobi wszystko, żeby dorwać się do koryta! Wykupienie propagandowej gazetki za publiczne pieniądze jest takim samym przekrętem jak startowanie do rady miasta Słupska mieszkając od lat w Wytownie. Wstyd, brak uczciwości i honoru. Mam nadzieję, że Słupszczanie ocenią to właściwie przy wyborach.

plus.gp24.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2019 Polska Press Sp. z o.o.