Bogumiła Rzeczkowska

Szaleńcza jazda doprowadziła do ciężkich obrażeń. Pirat drogowy stanie przed sądem

Tak wyglądał samochód Krzysztofa W., oskarżonego o spowodowanie wypadku na ulicy Gdańskiej w Słupsku. Mężczyzna przekroczył dozwoloną prędkość o 52 kilometry Tak wyglądał samochód Krzysztofa W., oskarżonego o spowodowanie wypadku na ulicy Gdańskiej w Słupsku. Mężczyzna przekroczył dozwoloną prędkość o 52 kilometry na godzinę
Bogumiła Rzeczkowska

Słupska prokuratura rejonowa oskarżyła 24-letniego Krzysztofa W. o spowodowanie wypadku drogowego w lipcu ubiegłego roku w Słupsku. Oskarżony przekroczył dozwoloną prędkość o 52 kilometry na godzinę.

Słupska prokuratura rejonowa oskarżyła 24-letniego Krzysztofa W. o spowodowanie wypadku drogowego 19 lipca ubiegłego roku w Słupsku na ulicy Gdańskiej na wysokości ogrodów działkowych.

Lista przewinień

- Według ustaleń śledczych, Krzysztof W., który prowadził samochód osobowy marki BMW, nie zachował szczególnej ostrożności wymaganej w pobliżu przejścia dla pieszych oraz skrzyżowania z drogą wewnętrzną. Przekroczył dopuszczalną prędkość o 52 kilometry na godzinę. Jechał lewym pasem ruchu drogi dwupasmowej bez uzasadnienia wynikającego z warunków ruchu.

Pozostało jeszcze 60% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Bogumiła Rzeczkowska

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.