To kto zostanie prezydentem? Lista chętnych coraz ciekawsza

Czytaj dalej
Marta Gawina

To kto zostanie prezydentem? Lista chętnych coraz ciekawsza

Marta Gawina

Poseł, radny, były wiceprezydent. Lista chętnych na prezydenta Białegostoku robi się coraz dłuższa i coraz barwniejsza. Z ogłoszeniem swojej decyzji zwleka jeszcze Tadeusz Truskolaski. Na dniach swojego kandydata ma przedstawić PiS.

Ponoć tutaj sprawa jest już przesądzona. Kandydatem PiS, a tym samym prawicowej koalicji ma zostać poseł Porozumienia Gowina Jacek Żalek.

Nie jest tajemnicą, że niektórzy politycy PiS o wiele chętniej widzieliby jako kandydata np. Tadeusza Arłukowicza. Jakie szanse ma Jacek Żalek? Co czeka kandydata białostockiego PiS w walce o fotel włodarza Białegostoku? O tym i innych szczegółach przeczytasz po wykupieniu dostępu do naszego serwisu PLUS.

Pozostało jeszcze 88% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Marta Gawina

Białostoczanka i dziennikarka z kilkunastoletnim stażem, którą świat ciągle potrafi zadziwić. Także świat polityki, który na co dzień przybliżam naszym Czytelnikom. Ustalam kto, z kim, dlaczego i co z tego mamy. "Buduję" też drogi, pilnuję komunikacji . Choć łopat nie wbijam, staram się być na bieżąco z najważniejszymi inwestycjami w Białymstoku i województwie podlaskim. Tak, tak czekamy na S19...

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.