Dorota Kowalska

Trzy lata prezydenta. Andrzej Duda mocno pracuje na reelekcję

Krytykom swoich poczynań prezydent Duda odpowiada, że jego program jest zbieżny z tym prezentowanym przez PiS Fot. Krzysztof Kapica Krytykom swoich poczynań prezydent Duda odpowiada, że jego program jest zbieżny z tym prezentowanym przez PiS
Dorota Kowalska

Prezydent Andrzej Duda ma jeszcze dwa lata, podczas których może walczyć o serca Polaków, bo że będzie chciał zostać w Pałacu Prezydenckim, nikt nie ma wątpliwości.

W poniedziałek będzie świętował trzy lata swojej prezydentury i trzeba przyznać, że mocno pracuje na reelekcję. Odwiedził w tym czasie 176 miejscowości w Polsce. Ostatnią inicjatywą prezydenta była ogólnopolska debata w sprawach ustroju. Prezydent chciał referendum konstytucyjnego, podczas którego Polacy mieliby odpowiedzieć na dziesięć pytań, jego wstępną datę ustalił na 10 i 11 listopada.

W poniedziałek świętuje trzy lata swojej prezydentury i trzeba przyznać, że mocno pracuje na reelekcję. Odwiedził w tym czasie 176 miejscowości w Polsce. Przeczytaj o najgłośniejszych wydarzeniach z udziałem prezydenta Dudy i sprawdź, ile pracuje.  

Pozostało jeszcze 89% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Dorota Kowalska

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.