[email protected]

Woda z pól spływa na drogę w miejscowości Gać. "Trudno tam przejechać"

Tak wygląda droga powiatowa w pobliżu Gaci w gminie Główczyce. Zdaniem czytelnika, taka sytuacja powtarza się tam regularnie. Twierdzi, że nikt nie potrafi Fot. Czytelniczka Tak wygląda droga powiatowa w pobliżu Gaci w gminie Główczyce. Zdaniem czytelnika, taka sytuacja powtarza się tam regularnie. Twierdzi, że nikt nie potrafi im pomóc.
[email protected]

- Droga w naszej okolicy jest regularnie zalewana. Trudno nią przejechać - twierdzi mieszkaniec Gaci w gminie Główczyce.

Nasz czytelnik mieszka w miejscowości Gać w gminie Główczyce. Do i z pracy jeździ samochodem. Twierdzi, że dojazd jest jednak utrudniony, a wszystko przez wodę, która spływa na drogę. Jest ona administrowana przez Zarząd Dróg Powiatowych w Słupsku. To gruntówka, choć wzmocniona kruszywem.

- Od początku listopada droga dojazdowa do miejscowości Gać jest cały czas, w mniejszym lub w większym stopniu, podtapiana przez wylewające wody rzeki Łeby - twierdzi nasz czytelnik. - Codzienny dojazd do pracy jest uciążliwy i grozi uszkodzeniem auta. Poziom wody na drodze jest różny, w zależności od warunków atmosferycznych, jednak łąki obok drogi są całkowicie zalane, a rowy melioracyjne pełne.

Pozostało jeszcze 65% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.