Wody nie było, bo przenosili zawory

Czytaj dalej
Fot. Fot. czytelnik

Wody nie było, bo przenosili zawory

- Ktoś w administracji wpadł na pomysł, by tuż przed świętami przez dwa dni odcinać nam wodę - mówi czytelnik z ul. Królowej Jadwigi 5.

- Gdy we wtorek wracałem z pracy, na drzwiach wejściowych do klatki schodowej zobaczyłem informację, że w środę i w czwartek przez sześć godzin dziennie nie będzie u nas wody - mówi mieszkaniec bloku przy ul. Królowej Jadwigi 5. - Zastanawiam się, kto wpadł na tak niedorzeczny pomysł. Przecież w tym tygodniu wielu mieszkańców przygotowuje się do świąt. A w związku z tym zapotrzebowanie na wodę jest większe niż zwykle. Tymczasem u nas tej wody nie ma.

Mężczyzna zadzwonił do administracji, gdzie poinformowano go, że termin faktycznie jest niefortunny. Jak się dowiedzieliśmy, w całym bloku już od końca marca trwała akcja przenoszenia zaworów wodnych z piwnic na korytarze.

- Takie prace wykonywane były we wszystkich ośmiu klatkach, gdzie chwilowo zamykano dopływ wody - tłumaczy Andrzej Nazarko, dyrektor do spraw zarządzania nieruchomościami w Przedsiębiorstwie Gospodarki Mieszkaniowej. 
- Teraz kończymy prace w ostatniej klatce. Inwestycja w bloku przedłużyła się, bo ekipa miała problemy z dostaniem się do wielu piwnic.
Dodaje, że od mieszkańców wpłynął tylko jeden sygnał o niedogodności terminu. Gdyby było ich więcej, prace mogłyby zostać przeniesione.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.gp24.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2021 Polska Press Sp. z o.o.